Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU]

Zdjęcie z artykułu: Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU] Rowerowy Start w Warszawie; UM Warszawa
Ilustracja do artykułu Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU]

Takiego wydarzenia w stolicy jeszcze nie było. W sobotę, 22 kwietnia, zorganizowany zostanie wspólny przejazd rowerowy przez główne ulice Warszawy. Wydarzenie zakończy piknik pełen atrakcji w Parku Fontann.

Sobotnie wydarzenie ma zainaugurować nowy sezon rowerowy i zachęcić mieszkańców stolicy do coraz częstszego korzystania z jednośladu.

Wspólny dwugodzinny przejazd pod nazwą „Rowerowy Start” jest skierowany zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Będzie to wyjątkowa okazja do przejechania się głównymi ulicami bez strachu przed samochodami. Podczas przejazdu drogą zostaną zamknięte. Start o godz. 12:00.

Trasa „Rowerowego Startu”:

  • Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, aleja Zieleniecka, Targowa, Aleja Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, plac Bankowy, Leszno, Okopowa, Stawki, Muranowska, Konwiktorska, Sanguszki, Rybaki.

Później rozpocznie się piknik z wieloma atrakcjami w Parku Fontann. Pojawi się tam m.in. Europejska Rywalizacja Rowerowa Warszawa, której celem jest promocja roweru jako zdrowego środka transportu oraz popularyzacja jazdy na rowerze. Co więcej, pierwsze 500 osób, które dotrą do namiotu Zarządu Dróg Miejskich, zarejestrują się w aplikacji Naviki i dołączą do drużyny Warszawa – otrzymają wiele gadżetów.

Harmonogram wydarzenia:

  • 11.30 – 12.00 – zbiórka na pl. Zamkowym
  • 12.00 – start przejazdu ulicami Warszawy
  • 14.00 – dojazd pod Park Fontann
  • 17.00 – zakończenie pikniku
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

5 godz. 57 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy