Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU]

Zdjęcie z artykułu: Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU] Rowerowy Start w Warszawie; UM Warszawa
Ilustracja do artykułu Rowerowy Start w Warszawie. 15 kilometrów wspólnej jazdy po mieście i piknik rowerowy [TRASA PRZEJAZDU]

Takiego wydarzenia w stolicy jeszcze nie było. W sobotę, 22 kwietnia, zorganizowany zostanie wspólny przejazd rowerowy przez główne ulice Warszawy. Wydarzenie zakończy piknik pełen atrakcji w Parku Fontann.

Sobotnie wydarzenie ma zainaugurować nowy sezon rowerowy i zachęcić mieszkańców stolicy do coraz częstszego korzystania z jednośladu.

Wspólny dwugodzinny przejazd pod nazwą „Rowerowy Start” jest skierowany zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Będzie to wyjątkowa okazja do przejechania się głównymi ulicami bez strachu przed samochodami. Podczas przejazdu drogą zostaną zamknięte. Start o godz. 12:00.

Trasa „Rowerowego Startu”:

  • Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, aleja Zieleniecka, Targowa, Aleja Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, plac Bankowy, Leszno, Okopowa, Stawki, Muranowska, Konwiktorska, Sanguszki, Rybaki.

Później rozpocznie się piknik z wieloma atrakcjami w Parku Fontann. Pojawi się tam m.in. Europejska Rywalizacja Rowerowa Warszawa, której celem jest promocja roweru jako zdrowego środka transportu oraz popularyzacja jazdy na rowerze. Co więcej, pierwsze 500 osób, które dotrą do namiotu Zarządu Dróg Miejskich, zarejestrują się w aplikacji Naviki i dołączą do drużyny Warszawa – otrzymają wiele gadżetów.

Harmonogram wydarzenia:

  • 11.30 – 12.00 – zbiórka na pl. Zamkowym
  • 12.00 – start przejazdu ulicami Warszawy
  • 14.00 – dojazd pod Park Fontann
  • 17.00 – zakończenie pikniku
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 51 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy