Zakochaj się w bieganiu! Aktywna Warszawa zaprasza na trening

Zdjęcie z artykułu: Zakochaj się w bieganiu! Aktywna Warszawa zaprasza na trening Zakochaj się w bieganiu! Aktywna Warszawa zaprasza na trening; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Zakochaj się w bieganiu! Aktywna Warszawa zaprasza na trening

Chcesz poprawić swoją kondycję, albo zacząć przygodę z bieganiem? Aktywna Warszawa ci to umożliwi! Ruszają czwartkowe treningi, na które każdy jest zaproszony.

W samym centrum Warszawy, w ośrodku Rozbrat, będą się odbywały Czwartki biegowe. Miłośnicy sportu spotykają się co tydzień o godzinie 19 w ośrodku Rozbrat. To fantastyczne miejsce na rozruszanie się. Budynek otaczają takie parki jak Agrykola, Łazienki Królewskie czy Park Ujazdowski. Oprócz biegania, trenerzy powiedzą też, w jakim systemie najlepiej ćwiczyć i jak uniknąć kontuzji.

Systematyczny trening ma przygotować biegaczy do biegu "Zabiegaj o pamięć", organizowanego 1 sierpnia, z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, a także innych imprez organizowanych przez Stołeczne Centrum Sportu. Ośrodek, w którym będą ćwiczyć sportowcy, to nowo wyremontowany obiekt z klimatyzowaną salą sportową, siłownią, a także sauną i solarium. Dysponuje także krytą pływalnią, długą na 25 metrów. Pomimo takiego wyposażenia, biegacze na ogół będą korzystać z otaczającej ich przyrody i sprzyjającej pogody.

CZYTAJ TEŻ: Legia zagra z Arką o Superpuchar

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.

6 godz. 0 min.
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl

20 lipca 2017, 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?

20 lipca 2017, 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.

20 lipca 2017, 22:34

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy