Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA]

Zdjęcie z artykułu: Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA] Żużel na Narodowym; ESKA INFO Warszawa, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA]

Wielkie żużlowe emocje znowu na PGE Narodowym. Kolejna runda Speedway Grand Prix odbędzie się w Warszawie. Na stadionie zaprezentują się najlepsi światowi żużlowcy, w tym czterej reprezentanci Polski.

Impreza odbędzie się 13 maja 2017 roku. Biało-czerwonych reprezentować będą Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Patryk Dudek. Co ciekawe, polska reprezentacja jest jedną z najmłodszych w historii żużla. Średnia ich wieku to niecałe 24 lata!

To będzie trzecia edycja imprezy na warszawskim stadionie. Polski Związek Motorowy nie wyklucza podpisania umowy na kolejne lata.

Tor na PGE Narodowym jest już gotowy. Zobaczcie, jak wygląda:

BILETY

Wejściówki są dostępne tutaj.

Szczegóły w materiale Pawła Mytlewskiego, reportera Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

4 godz. 52 min.
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

4 godz. 54 min.
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

5 godz. 36 min.
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

5 godz. 39 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy