Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA]

Zdjęcie z artykułu: Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA] Żużel na Narodowym; ESKA INFO Warszawa, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym. Do stolicy przyjadą najlepsi żużlowcy z całego świata [BILETY, DATA]

Wielkie żużlowe emocje znowu na PGE Narodowym. Kolejna runda Speedway Grand Prix odbędzie się w Warszawie. Na stadionie zaprezentują się najlepsi światowi żużlowcy, w tym czterej reprezentanci Polski.

Impreza odbędzie się 13 maja 2017 roku. Biało-czerwonych reprezentować będą Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Patryk Dudek. Co ciekawe, polska reprezentacja jest jedną z najmłodszych w historii żużla. Średnia ich wieku to niecałe 24 lata!

To będzie trzecia edycja imprezy na warszawskim stadionie. Polski Związek Motorowy nie wyklucza podpisania umowy na kolejne lata.

Tor na PGE Narodowym jest już gotowy. Zobaczcie, jak wygląda:

BILETY

Wejściówki są dostępne tutaj.

Szczegóły w materiale Pawła Mytlewskiego, reportera Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

9 godz. 44 min.
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 maja 2017, 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

27 maja 2017, 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

27 maja 2017, 18:12

Jak przygotować klimatyzację w samochodzie przed sezonem? Volvo radzi!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy