Dwa wypadki na S8. w Warszawie Na miejscu pracują strażacy!

i

Autor: Canva.com Dwa wypadki na S8. w Warszawie Na miejscu pracują strażacy!

Dwa wypadki na S8 w Warszawie. Na miejscu pracują strażacy! Co się stało? [UTRUDNIENIA]

2021-03-22 13:17

Dwa wypadki na S8 w Warszawie. Na miejscu pracują strażacy! Korek już w tej chwili ma kilkanaście kilometrów. To nie jedyny problem, jaki w dniu dzisiejszy możemy napotkać na stołecznych drogach. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Dwa wypadki na S8 w Warszawie. Kolizja miała miejsce na Trasie Toruńskiej (S8) na moście Grota-Roweckiego. Doszło do zderzenia ciężarówek oraz samochodów osobowych. Przed ulicą Modlińską, na jezdni w kierunku Marek zderzyły się dwie ciężarówki. W jednej z nich doszło do pożaru w okolicach komory silnika. nikt nie trafił jednak do szpitala. 20 minut później i kawałek dalej, na wysokości Modlińskiej doszło do drugiego wypadku, tym razem samochodów osobowych. W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracowały odpowiednie służby.

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta

To nie jedyne problemy, jakie mogą mieć kierowcy w stolicy. Przy ulicy Księcia Ziemowita na warszawskim Targówku doszło do wycieku gazu.

- Rozstawiliśmy kurtyny wodne, które ograniczają stężenie gazu od drogi. Nie ma potrzeby ewakuacji - podaje straż pożarna.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!