wydarzenia

Fani serialu Ranczo spotkają się w Jeruzalu. Wielki zlot z udziałem aktorów

2024-06-27 14:39

"Ranczo" to serialowy hit ostatnich kilkunastu lat. Mimo że nie powstają już nowe odcinki, to produkcja wciąż cieszy się ogromną popularnością. Miłośnicy "Rancza" kolejny raz spotkają się w Jeruzalu (mazowieckie), czyli serialowych Wilkowyjach. Kiedy odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów serialu "Ranczo"? Jaki atrakcje zaplanowano?

Zlot fanów "Rancza" 2024. Kiedy i gdzie?

Trzeci Ogólnopolski Zlot Fanów serialu "Ranczo" odbędzie się w czwartek 15 sierpnia 2024 (w Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny) w Jeruzalu koło Mińska Mazowieckiego. Udział w wydarzeniu deklaruje na facebookowej grupie kilka tysięcy osób z całej Polski. W zlocie, podobnie jak w ubiegłych latach, mają wziąć udział także niektórzy aktorzy "Rancza".

W ubiegłym roku w programie był Bieg spod ławeczki - śladami serialu "Ranczo", koncertował Jacek Kawalec ("Profesor Witebski"), na miejscu pojawił się także Piotr Pręgowski, czyli "Pietrek". W tym roku również nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Zlot tak jak ostatnio będzie połączony z Jarmarkiem folkowym.

Zlot fanów serialu "Ranczo" w Jeruzalu i "Jarmark Folkowy w Wilkowyjach" (12.08.2023), zdjęcia: