Galerie handlowe w Warszawie

i

Autor: Malwina Kossela Galerie handlowe w Warszawie

Godziny otwarcia centrów handlowych w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli

2022-12-31 11:33

Centra handlowe w Warszawie są ważnymi punktami na mapie miasta. Można załatwić w nich wiele spraw i zrobić satysfakcjonujące zakupy. W jakich godzinach będą one otwarte w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli? Warto sprawdzić wcześniej.

W Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli wiele miejsc w stolicy otwiera się i zamyka w innych godzinach. Doskonale widać to w przypadku restauracji McDonald’s. Sprawdźmy, w jakich godzinach otwierać i zamykać się będą poszczególne warszawskie centra handlowe w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli.

Złote tarasy

W Złotych Tarasach będących wielofunkcyjnym kompleksem w samym sercu Warszawy, przebywa zawsze wielu warszawiaków i turystów. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II.

W Sylwestra zakupy będzie można robić do godziny 17:00. Cześć handlowa Centrum będzie nieczynna 1 i 6 stycznia 2023 roku. Otwarte zostaną jedynie wybrane restauracje i kawiarnie oraz Multikino.

Arkadia

W Arkadii również szykują się pewne zmiany otwarcia handlowego kompleksu. W Sylwestra zakupy będzie można zrobić od 10:00 do 15:00. Nowy Rok i Trzech Króli centrum pozostanie zamknięte.

Galeria Północna na Białołęce

Sytuacja w ogromnej Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce przedstawia się w tych dniach następująco:

 • Sylwester – 10:00 – 17:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli – nieczynne, poza wybranymi lokalami pracującymi w godzinach 10:00 – 21:00

Blue City

W Blue City przy Alejach Jerozolimskich 179 w Warszawie sytuacja będzie podobna, jak w Arkadii. W Sylwestra galeria handlowa będzie czynna do godziny 15:00. Natomiast w Nowy Rok i Trzech Króli pozostanie zamknięta.

Galeria Mokotów

Galeria Westfield Mokotów, która do 2022 roku zwała się po prostu Galerią Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe znajdujące się w dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 12. W tych świątecznych dniach otwarta będzie w następujący sposób:

 • Sylwester - 10:00 do 15:00
 • Nowy Rok, 1 stycznia - Zamknięte
 • Trzech Króli, 6 stycznia - Zamknięte

Centrum Handlowe Targówek

Imponujące swoją wyjątkowo wyglądającą elewacją Centrum Handlowe Targówek również zmieni tryb swojej pracy w te świąteczne dni.

 • Sylwester – 10:00-17:00. Otwarte pozostanie Multikino zgodnie z repertuarem.
 • Nowy Rok i Trzech Króli – zamknięte. Otwarte pozostanie Multikino zgodnie z repertuarem.

Atrium Promenada

Centrum handlowe, znajdujące się przy ul. Ostrobramskiej 75 C na Pradze-Południe w Warszawie, będące jednocześnie jednym z najstarszych centrów handlowych w stolicy. Jak będzie pracowało w świąteczne dni przełomu roku 2022 i 2023?

 • Sylwester – 10:00-16:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli – zamknięte

Sadyba Best Mall

Centrum handlowe najbliższe dla mieszkańców warszawskiego Wilanowa w te dni będzie pracować w następujących porach:

 • Sylwester - 10:00 - 21:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli - Nieczynne

Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park w Sylwestra otwarte będzie w godzinach 10:00-17:00, natomiast w Nowy Rok i święto Trzech Króli pozostanie zamknięta.

Galeria Młociny

Ostatnia, chociaż jedna z nowszych w Warszawie, galeria handlowa w naszym zestawieniu będzie otwarta w sposób następujący:

 • Sylwester – 9:00 – 17:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli - zamknięte

Myślicie, że klienci tłumnie ruszą do tych miejsc, kiedy będzie to jeszcze możliwe?

Fiesta Balonowa w Białymstoku. Imponujący start balonów z łąki przed galerią handlową