koncert

i

Autor: Pexels

Atrakcje

Witaj Lato na Bielanach 2024. W programie piknik, tańce i koncert Zakopower

2024-06-07 23:13

W sobotę, 8 czerwca na Bielanach odbędzie się huczne przywitanie lata. Mieszkańcy będą mieli okazję wziąć udział w pikniku, a potem doskonale bawić się na koncertach i silent disco. Gdzie dokładnie odbędzie się impreza? W jakich godzinach potrwa? Sprawdźcie szczegóły!

"Witaj Lato na Bielanach" - nadchodzi impreza z atrakcjami!

Tegoroczna impreza "Witaj Lato na Bielanach" odbędzie się 8 czerwca na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 piknikiem rodzinnym.

- Na uczestników będą czekały gry, zabawy i warsztaty edukacyjne przygotowane przez naszych partnerów. Wśród atrakcji nie zabraknie również piknikowych klasyków takich jak dmuchańce, malowanie buziek i tatuaży, animacji dla dzieci, warsztatów budowania z klocków czy występów iluzjonisty. Na spragnionych i głodnych czekać będzie strefa gastronomiczna - przekazali organizatorzy.

O godz. 19:00 rozpocznie się część koncertowa. Na scenę wyjdzie Orkiestra Dorosłych Dzieci - muzycy zagrają polskie rockowe przeboje. O godz. 20:30 swój koncert rozpocznie gwiazda wieczoru, czyli zespół Zakopower. Uczestnicy imprezy wsłuchają się z folkowe rytmy, zabarwione rockiem i jazzem.

W godz. 21:00-23:00 potrwa natomiast silent disco. Nieopodal sceny powstanie specjalna strefa, w której chętni będą mogli potańczyć z charakterystycznymi słuchawkami na uszach.

Udział w imprezie będzie bezpłatny.

Święto Ogrodu Saskiego - zobacz zdjęcia:

Pałac Krasińskich otwarty dla wszystkich. Skarby w centrum Warszawy