lody

i

Autor: Pexels

Lody za darmo? To możliwe, Ben & Jerry's rozda je w Warszawie

2023-04-03 12:38

Już w poniedziałek, 3 kwietnia wielu warszawiaków będzie miało wyjątkową okazję na osłodzenie sobie początku tygodnia. Marka Ben & Jerry's organizuje bowiem Free Cone Day, w ramach którego rozda chętnym darmowe lody. Wiemy, gdzie i w jakich godzinach znajdziecie ich stoisko.

- Tęskniliście? Free Cone Day wraca już niedługo do Warszawy! Od 1979 roku jest to nasz sposób na świętowanie i podziękowanie kochanym lodomaniakom za kolejny rok wsparcia, dzielenia się pokojem, miłością i DARMOWYMI lodami na całym świecie! Przed Wami ciężki wybór - który smak wybrać? - czytamy w opisie tego niecodziennego wydarzenia na Facebooku.

Czytaj również: Największy w Polsce salon kultowej marki otwiera się w Warszawie

Darmowe lody w Warszawie - gdzie i kiedy odbędzie się Free Cone Day od Ben & Jerry's?

Akcję zaplanowano na poniedziałek, 3 kwietnia. Odbędzie się w godzinach od 12:00 do 18:00.

Gdzie dokładnie będzie można zdobyć darmowe lody? Stanowiska Ben & Jerry's trzeba będzie wypatrywać przy PKP Śródmieście. Firma zapowiada, że tego dnia rozda łącznie 10 000 lodów.

Skąd pomysł na samą akcję? - Ben & Jerry's nie byłoby takie samo bez naszych wspaniałych fanów, a Dzień Darmowego Ben & Jerry's to nasz sposób na podziękowanie wam! W poniedziałek, 3 kwietnia, możecie odebrać swoje darmowe lody i dzielić się miłością - przekazali przedstawiciele firmy.

Szczeciński Jarmark Wielkanocny