Mikołajkowy Dogtrekking

i

Autor: Mikołajkowy Dogtrekking Mikołajkowy Dogtrekking

Mikołajkowy Dogtrekking w Zimnych Dołach - wyjątkowa impreza dla miłośników psów i pieszych wędrówek

2021-11-30 13:15

Macie psa i uwielbiacie marsze na orientację? Mikołajkowy Dogtrekking jest więc czymś dla was! Ta wyjątkowa impreza odbywa się w Zimnych Dołach. Uczestnicy będą też mieli okazję wesprzeć działalność fundacji na rzecz ratowania bezdomnych psów. Więcej informacji w naszym artykule.

Dogtrekking zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników. Ta dyscyplina łączy ideę rywalizacji w marszach na orientację z aktywnym spędzaniem czasu w towarzystwie psa. Jest więc idealna dla wszystkich kochających piesze wędrówki i czworonogów lubiących dużo ruchu. Zarówno doświadczeni dogtrekkingowcy jak i te osoby, które dopiero zaczynają przygodę z psimi marszami na orientację, będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu w Zimnych Dołach. W sobotę, 4. grudnia odbędzie się tam Mikołajkowy Dogtrekking! Oprócz rywalizacji na świeżym powietrzu, będzie to też okazja do wsparcia Fundacji HaszczePaszcze. Organizacja działa na rzecz bezdomnych psów husky i nie tylko. Jej główne cele to popularyzacji wiedzy o rasie siberian husky, propagowanie świadomej adopcji zwierząt i stworzenia siatki domów tymczasowych dla psów.

Pierwsza taksówka dla zwierząt w Warszawie

Mikołajkowy Dogtrekking 2021 - GODZINA i MIEJSCE imprezy

W mikołajkowym marszu na orientację brać będą udział zespoły człowiek + pies oraz drużyny rodzinne. Start zaplanowano na godzinę 9:00. O 8:40 odbywa się odprawa techniczna, natomiast biuro zawodów uruchamiane jest o 8:00. Poniżej lokalizacja Zimnych Dołów na mapie Google:

Mikołajkowy Dogtrekking 2021 - DYSTANSE

Wszyscy uczestnicy zabawy mają do wyboru trzy dystanse:

  • Długość brody Św. Mikołaja - ok. 5 km
  • Trzy susy Renifera - ok. 10 km
  • Do Laponii i z powrotem - ok. 15 km

Mikołajkowy Dogtrekking 2021 - OPŁATY STARTOWE

Udział w imprezie możliwy jest po uiszczeniu opłaty startowej. Można tego dokonać przelewem, lub na miejscu, w dniu wydarzenia (ilość miejsc ograniczona). Poniżej cennik:

zgłoszenia indywidualne:

  • Długość brody Św. Mikołaja - 65 zł
  • Trzy susy Renifera - 65 zł
  • Do Laponii i z powrotem - 65 zł

Pakiet RODZINNY - min. 1 osoba dorosła + min. 1 zawodnik do 16. roku życia:

  • Zawodnik do 16. roku życia - 55 zł
  • Dorośli i zawodnicy powyżej 16. roku życia - 60 zł

Więcej informacji na temat Mikołajkowego Dogtrekkingu w Zimnych Dołach znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!