Wielkie Granie na jubileusz! W tym kraju tego jeszcze nie było

i

Autor: Archiwum eska.pl Stadion Narodowy w Warszawie

PGE Narodowy ma już 10 lat. Co zaplanował dla nas w tym roku? Jakie wydarzenia odbędą się na stadionie?

2022-01-31 8:28

W ciągu dekady na PGE Narodowym rozegrano 31 meczów polskiej reprezentacji, odbyło się tam 30 koncertów gwiazd światowego formatu, ale także szczyt NATO czy szczyt klimatyczny. A to nie koniec! Co zaplanowano na rok 2022? Przed nami niezwykłe wydarzenia!

Z okazji 10. urodzin Stadionu Narodowego jego operator zaplanował dwa wydarzenia: sportowe oraz artystyczne. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli, w 2022 roku na płycie PGE Narodowego wystąpią również największe gwiazdy światowego formatu:

  • Guns N’ Roses,
  • Iron Maiden,
  • Coldplay
  • Andrea Bocelli.

W maju wszyscy fani czarnego sportu znów będą mogli oglądać zmagania sportowców w ramach indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W czerwcu Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Belgii w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Przestrzenie stadionu zostały wzbogacone o dedykowane elementy, które przedstawiają historię obiektu oraz prezentują najważniejsze wydarzenia, które odbyły się na arenie w ciągu tej dekady.

'Budowa torowiska tramwajowego na ulicy Kasprzaka

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?