Prezenty na święta 2020 będą inne niż zwykle. Polacy rezygnują z kupowania ich w sklepach!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Święta 2020 będą inne niż zwykle. Polacy rezygnują z kupowania prezentów w sklepach!

2020-11-18 12:20

Prezenty na święta 2020 będą inne niż zwykle. Polacy rezygnują z kupowania ich w sklepach! Chociaż galerie handlowe wciąż pozostają zamknięte, to ruch w internetowych sklepach jeszcze nie należy do rekordowego. Wszystko może zmienić się przed Świętami Bożego Narodzenia. Wielu Polaków porzuci jednak całkowicie kupowanie tradycyjnych prezentów! Dlaczego?

Prezenty na święta 2020 będą inne niż zwykle. Polacy rezygnują z kupowania ich w sklepach! Rok 2020 powoli dobiega końca. Ciężkie miesiące zamknięcia i odizolowania, brak prawdziwych wakacji, finansowe straty, rosnące długi i tracone stanowiska. Wszystko to przez kolejne tygodnie towarzyszyło nam i zaburzało nasz naturalny życiowy spokój. W nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wielu Polaków zrezygnowało z obdarowywania się wzajemnie prezentami, które można kupić w galeriach handlowych. Biżuteria, książki i ubrania? To nie one będą gościć pod większością naszych choinek!

Prezenty na święta 2020 będą inne niż zwykle. Polacy rezygnują z kupowania ich w sklepach!

By wspomóc swoich znajomych Polacy chcą zrezygnować z kupowania świątecznych upominków w tradycyjnych sklepach. Pod choinką częściej będziemy znajdować rękodzieło! Na Facebooku powstał nawet specjalny łańcuszek, a zadanie jest niezwykłe. Chętni pytają swoich znajomych o to, kto zajmuje się rękodziełem i czy przygotowuje świąteczne zestawy. Zgłaszać swoje propozycje można w komentarzach. To rozwiązanie już teraz cieszy się ogromną popularnością!

Wigilia 2020 coraz bliżej! Sprawdź, co zaskoczy Cię w te święta [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Która okazja do świętowania jest najlepsza?

Prezenty na święta 2020 będą inne niż zwykle - co pod choinkę?

Pod choinką wielu z nas znajdzie ręcznie wykonane prezenty przez naszych znajomych. Nie znaczy to jednak, że będą one w jakiś sposób gorsze, niż te ze sklepu! Co wybierają najchętniej Polacy?

  • świece rzepakowe i sojowe
  • ręcznie robione kosmetyki
  • maskotki
  • słodycze
  • farbowane lub samodzielnie szyte ubrania
  • ręcznie robioną biżuterię
jechał pod prąd na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski