Moment zderzenia

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Moment zderzenia

PRZERAŻAJĄCY WYPADEK KOŁO WARSZAWY - auto dosłownie wbiło się w cysternę! [WIDEO]

2021-10-06 12:56

Udostępnione w Internecie wideo mrozi krew w żyłach! Kamera samochodowa nagrała moment wypadku, do którego doszło niedaleko Warszawy. Rozpędzone auto dosłownie wbija się w cysternę! Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Kolejny straszny wypadek na drodze S8! Aż dziw, że w tej sytuacji nikt nie zginął, gdyż zapis wideo pokazuje, że zderzenie miało ogromną siłę. Samochód osobowy jadący trasą w kierunku Marek, dosłownie roztrzaskuje się o cysternę. Wideo trafiło na kanał YouTube STOP CHAM, gdzie czytamy, że w wypadku ranna została jedna osoba. Serwis O2 podaje, że chodzi o kierowcę osobówki. Nie wiadomo, w jakim jest stanie, jednak już samo to, że przeżył, można uznać za cud! Takie wypadki najczęściej kończą się tragicznie. Warto zwrócić uwagę na prędkość pojazdu - można przypuszczać, że kierowca znacznie przekroczył limit.

Rozpędzone auto wbija się w cysternę

Do wypadku doszło na drodze S8, przed ulicą Głębocką w Warszawie, w kierunku Marek. Nocą w poniedziałek, 5 października, kamera pokładowa zainstalowana w samochodzie świadka zdarzenia zarejestrowała moment wypadku. Widzimy, jak cysterna zmienia pas na skrajny lewy. W tej chwili rozpędzony mercedes, nie mogąc wyhamować, wbija się w tył naczepy z cysterną. Na nagraniu słychać odgłos uderzenia i wyraźnie widać płomień, który buchnął spod podwozia samochodu. Zobaczcie, jak wyglądała ta sytuacja:

Uczyłam Magdę a teraz jej dziewczynki. Nic nie zapowiadało tragedii. Nauczycielka o podwójnym samobójstwie w Pułtusku

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!