Święta 2023

Świąteczne targi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tu można było kupić wymarzony prezent

2023-12-18 15:59

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się 10. edycja Targów Designu "Wzory na Święta". 16 i 17 grudnia PGE Narodowy zamienił się ogromny targ, na którym swoje produkty wystawiło ponad 300 polskich projektantów i rzemieślników. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Podczas jubileuszowych Targów Designu "Wzory na Święta" na PGE Narodowym, które obyły się w miniony weekend, 16 i 17 grudnia, pojawiło się ponad 300 wystawców, którzy oferowali klientom przedmioty z dziesięciu różnych stref tematycznych: Ceramika, Papier i Print, Tekstylia, Akcesoria do wnętrz, Vintage, Moda i dodatki, Biżuteria, Wellness i eko, Delikatesy, Dziecko.

W wydarzeniu wzięły uznane już marki z Polski oraz te nowe, dopiero raczkujące na rynku. To była świetna okazja, by zakupić prezenty na święta, szczególnie dla miłośników polskiego rzemiosła i dizajnu. Ponadto na Stadionie Narodowym przy okazji targów odbyły się również inne wydarzenia towarzyszące. Uczestnicy mogli obejrzeć wystawę “Out of comfort”, której kuratorką jest Agata Kiedrowicz – krytyczka designu, sztuki, edukatorka i wykładowczyni.

Warsztaty i inne atrakcje podczas Targów Designu "Wzory na Święta"

Nie zabrakło również licznych spotkań z twórcami i darmowych warsztatów. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających strefę pakowania prezentów, zajęcia stolarskie, tapicerskie oraz florystyczne. Chętni mogli dowiedzieć się również, czym jest kintsugi, jak samodzielnie wykonać świecę, czy uszyć zeszyt. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli dać upust swej kreatywności przy stole warsztatowym LEGO.

Zobacz zdjęcia z świątecznych targów na PGE Narodowym

PKP wznawia kultowe połączenie. Pierwszy pociąg odjechał pusty