Sylwester 2020 odwołany? Jak będzie wyglądało pożegnanie roku 2020?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe: Sylwester 2020 odwołany? Jak będzie wyglądało pożegnanie roku 2020?

Sylwester 2020 odwołany? Jak będzie wyglądało pożegnanie roku 2020?

2020-11-05 7:41

Sylwester 2020 odwołany? Jak będzie wyglądało pożegnanie roku 2020? Te pytania zadają sobie wszyscy , którzy uwielbiają huczną zabawę i fajerwerki. Niestety, w tym roku będziemy musieli Nowy Rok przywitać skromnie. Epidemia koronawirusa już teraz wpływa na przebieg najweselszego ze świąt. Więcej na ten temat przeczytacie na ESKA.pl Warszawa

Sylwester 2020 odwołany? Kolejne obostrzenia wchodzą w życie w związku z wzrastającą liczbą przypadków zakażenia COVID-19. Chociaż do najbardziej wyczekiwanej imprezy w roku pozostały dwa miesiące, to zazwyczaj o tej porze, wielu z nas miało już plany. Na wiele tygodni przed nie było już miejsc w górskich hotelach, apartamentach i pensjonatach. Obecnie wciąż można zarezerwować pokój, niezależnie do tego czy jedziemy w dwie, cztery czy sześć osób. Ceny noclegów nie są jednak niskie i z pewnością większość Polaków zrezygnuje z wyjazdu również z tego powodu. Imprezy sylwestrowe w licznym gronie i pocałunki o północy z nieznajomymi również nie wchodzą w grę. Sale bankietowe nie publikują ogłoszeń i zaproszeń, a osoby prywatne również nie będą skore do spotykania się we własnych domach. Co gorsza, nie mamy co liczyć na plenerowe imprezy w wielkich miastach!

Sylwester 2020 odwołany? Jak będzie wyglądało pożegnanie roku 2020?

Z imprez na otwartym powietrzu rezygnują kolejni organizatorzy. Telewizja Polsat już poinformowała, że w tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" na Stadionie Śląskim nie odbędzie się. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Takich deklaracji w kolejnych dniach można spodziewać się również od telewizji TVN i TVP. Pod znakiem zapytania stoją równie Ferie Zimowe 2021.

Do sprawy Mateusz Morawiecki odniósł się również podczas odpowiadania na pytania w spotkaniu Q&A na Facebooku 4 listopada.

„Ostatnią rzeczą, jaką chcielibyśmy robić to zabieranie świąt. Ale proszę popatrzeć na to z takiej perspektywy: Covid zabiera życie ludziom, starszym głównie, naszym i waszym rodzicom, dziadkom. Trzeba o nich zadbać. Oni teraz potrzebują zachowania dystansu” – zaznaczył szef rządu.

Co do tegorocznego Sylwestra, premier przyznał, by "w tym roku „lepiej nie szykować się na hucznego sylwestra z wieloma znajomymi i przyjaciółmi”.

Sonda
Obowiązkowe maseczki w szkołach: TAK czy NIE?
Otwarta siłownia w Krakowie