Taco Hemingway koncert Narodowy

i

Autor: fot. Pixabay/Aneta Kwiatkowska/East News

wydarzenia

Taco Hemingway wystąpi na Stadionie Narodowym. Wielki finał trasy koncertowej 1-800-TOUR

2024-06-19 21:56

Taco Hemingway pierwszym polskim raperem, który solowo wystąpi na PGE Narodowym! Organizator wydarzenia musiał zmienić miejsce koncertu ze względu na ogromne zainteresowanie fanów artysty. Data koncertu nie ulega zmianie.

Taco Hemingway - koncert w Warszawie. Gdzie i kiedy? Data

22 czerwca odbędzie się finałowy koncert Taco Hemingway'a w ramach 1-800-TOUR, czyli trasy promującej jego ostatnią solową płytę. Początkowo wydarzenie miało odbyć się na Letniej Scenie Progresji, jednak ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy zdecydowali się zmienić miejsce. Oficjalnie koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym, co jest ogromnym wyróżnieniem dla rapera. Tym samym Taco Hemingway stał się pierwszym polskim raperem, który solowo gra na PGE Narodowym.

Koncert Taco Hemingway'a na Stadionie Narodowym - wymiana biletów

Według oficjalnej informacji od organizatora trzeba wymienić wcześniej kupiony bilet na nowy, aby móc wybrać miejsce na płycie (miejsca stojące) lub na trybunach (miejsca siedzące numerowane). Going wysłało posiadaczom biletów taką instrukcję:

Bilety będzie można wymienić w trzech turach, od poniedziałku, od godziny 11.00, do 23.59 w środę, czyli w dniach od 25 do 27 marca 2024. Przypisanie do danej tury wynika z daty zakupu biletów. Każda osoba posiadająca bilet zostanie poinformowana mailowo o terminie, w którym będzie możliwa wymiana jej wejściówki:

  • I tura (od poniedziałku 25 marca g.11.00) – osoby, które kupiły bilety 20-21 września 2023
  • II tura (od wtorku 26 marca, g.11.00) – osoby, które kupiły bilety w okresie 6-31 grudnia 2023
  • III tura (od środy 27 marca g.11.00) – osoby, które kupiły bilety od 1 stycznia 2024

Taco Hemingway, czyli pierwszy raper z solowym koncertem na Stadionie Narodowym

Taco Hemingway uważany jest za jednego z najciekawszych raperów młodego pokolenia. To artysta, obok którego twórczości nie da się przejść obojętnie. Budzi ogromne emocje wśród słuchaczy, a jego teksty są szeroko cytowane w popkulturze. W swojej twórczości raper komentuje otaczającą go rzeczywistość, nawiązuje do szeroko pojętej kultury i odnosi się do problemów współczesnego świata.

Jak dobrze znasz piosenki o Warszawie? Quiz

Pytanie 1 z 8
W której piosence Maryla Rodowicz śpiewa: "To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym, zielonym bzem"?
Koncert Taco Hemingwaya na lotnisku Bemowo