zdjęcia

"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, gdzie dokładnie powstaje program. Każdy może zasiąść na publiczności

2024-05-06 7:38

Wiosenna edycja "Tańca z Gwiazdami" przyciąga miliony widzów. Mało kto wie, gdzie dokładnie realizowany jest na żywo ten program. Co tydzień tancerze, jurorzy i pokaźna widownia przyjeżdżają do jednej z hal telewizji Polsat, zlokalizowanej na granicy dwóch warszawskich dzielnic, Rembertowa i Targówka, przy ul. Łubinowej. Powstają tam także inne znane produkcje. Zobaczcie kulisy "TzG".

Spis treści

  1. "Taniec z Gwiazdami". Gdzie jest nagrywany?
  2. Studia Polsatu przy ul. Łubinowej w Warszawie
  3. "Taniec z Gwiazdami". Jak dostać się na widownię? Bilety 

"Taniec z gwiazdami" powrócił z przytupem. Nowa edycja kultowego tanecznego show bije rekordy oglądalności. Wiele osób zwraca uwagę na wyjątkową scenerię programu, duży parkiet otoczony widownią czy nastrojowe oświetlenie. Mało kto wie, gdzie dokładnie powstaje "TzG".

"Taniec z Gwiazdami". Gdzie jest nagrywany?

"Taniec z Gwiazdami" jest realizowany na żywo w jednej z hal produkcyjnych telewizji Polsat przy ul. Łubinowej 4a w Warszawie. To ogromny, choć nierzucający się w oczy teren zlokalizowany blisko torów na granicy Rembertowa i Targówka.

- (...) Atutem jest scenografia. Do tej pory program odbywał się w niskich przestrzeniach, a teraz zachwycamy widzów ogromnymi studiami z cudowną dekoracją. Widownia mieści 450 osób, które nie są zapraszane tak jak dotychczas, ale mogą wykupić bilet. Każdy odcinek to swoisty spektakl, w którym publiczność żywo reaguje na show - wyjaśniał w rozmowie z serwisem styl.interia.pl, Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu.

Studia Polsatu przy ul. Łubinowej w Warszawie

W skład całego kompleksu wchodzą trzy niezależne budynki, w których znajdują się uniwersalne studia o wymiarach: 1600 m2, 1200 m2, 700 m2 oraz dwie hale po 500 m2 - czytamy na stronie studialubinowa.pl. Hale są wyposażone w garderoby, ściany multimedialne, oświetlenie, miejsca dla publiczności, Wi-Fi czy klimatyzację, pomieszczenia biurowe i parkingi. "Studia przy ul. Łubinowej 4a to obecnie najlepiej wyposażone technicznie hale w Warszawie. Studia są zlokalizowane w dobrze skomunikowanym  miejscu. Oferujemy atrakcyjne ceny najmu. Zapewniamy komfortowe warunki do realizacji wszelkich form telewizyjnych, filmowych, reklamowych i eventowych" - zachęca firma.

Oprócz "TzG" w halach przy Łubinowej powstają takie programy jak np. "Twoja twarz brzmi znajomo", "Top Chef" czy kabarety.

"Taniec z Gwiazdami". Jak dostać się na widownię? Bilety 

"Taniec z Gwiazdami" jest realizowany z udziałem publiczności. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zakupić wejściówkę (200 zł). Bilety bardzo szybko się wyprzedają.

Zobaczcie, jak od kulis wygląda "Taniec z Gwiazdami":

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?