Tatuaże Zamiast Futra - wyjątkowa akcja kolejny raz w Warszawie!

2022-06-03 14:54

Na niedzielę, 5 czerwca zaplanowano kolejną edycję wydarzenia "Tatuaże Zamiast Futra" organizowanego przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Na czym polega i gdzie się obędzie? Informacje na ten temat znajdziecie w artykule.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt z ferm przemysłowych, znane z takich kampanii, jak "Cena futra" czy "Jak one to znoszą?" organizuje wydarzenie "Tatuaże Zamiast Futra" we współpracy z JKO Tattoo – zespołem kreatywnych i nietuzinkowych artystów, którzy swoją pracą chcą wesprzeć walkę o zakaz hodowli zwierząt na futra. Otwarte Klatki od lat walczą o zakaz hodowli zwierząt futerkowych. W Polsce każdej jesieni zabija się na futra ok. 5 mln. norek, lisów i jenotów. Wydarzenie "Tatuaże zamiast Futra" ma pokazać, że piękno nie musi wiązać się z okrucieństwem, a wręcz odwrotnie! Ozdabiając swoje ciało wyjątkowym tatuażem możemy jednocześnie wspierać walkę o dobrostan zwierząt - mówi Klaudia Kamińska z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki, organizatorka eventu.

Malutka sarenka zgubiła mamusię

Już od 150 zł za tatuaż! Pieniądze wesprą walkę o zakaz hodowli na futra

Wydarzenie odbędzie się w JKO Tattoo na ulicy Wileńskiej 45 (Praga) w godzinach 10:30-18:00. Artyści wykonywać będą prozwierzęce wzory (do obejrzenia na grafice w galerii). Rezygnują przy tym z zarobku. Większość zysku zostanie przeznaczona na rzecz wsparcia walki o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Tatuaże Zamiast Futra mają formę "walk-in" - organizatorzy zapraszają rano na zapisy na konkretne wzory. Ceny za tatuaże zaczynają się od 150 zł. Płatność gotówką do puszki. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!