Trzaskowski przekazał na WOŚP wyjątkowy przedmiot

i

Autor: Facebook/Rafał Trzaskowski Trzaskowski przekazał na WOŚP wyjątkowy przedmiot

Trzaskowski gra z WOŚP! Przekazał na aukcję wyjątkowy przedmiot. Już kosztuje tysiące!

2021-01-05 21:48

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy odbędzie się 31 stycznia w Warszawie. Do osób, które postanowiły przekazać na aukcję coś wyjątkowego dołączył prezydent stolicy. Rafał Trzaskowski przygotował coś wyjątkowego! Mogliście już widzieć ten przedmiot.

Oto jaki majątek ma Rafał Trzaskowski

Trzaskowski gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał się odbyć 10 stycznia 2021 roku. Jednak w związku z obostrzeniami został przełożony na 31.01.2021. Podczas finału w całej Polsce, ale także innych krajach wolontariusze WOŚP zbierają do puszek pieniądze, które trafiają na konto fundacji. Oprócz tego do akcji dołączają znane osobistości, którzy wystawiają na licytacjecenne dla nich przedmioty. Do tego grona dołączył właśnie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Czytaj także: 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przełożony! Kiedy odbędzie się zbiórka?

Co Trzaskowski oddał na WOŚP?

Rafał Trzaskowski zadecydował, by oddać na aukcje WOŚP przedmiot, który towarzyszył mu podczas kampanii prezydenckiej. - Gramy z Orkiestrą! Na tegoroczną aukcję Fundacji WOŚP przekazałem gadżet, który zjeździł ze mną kawał Polski. Był ze mną w upalnych Mikołajkach, ulewnym Ciechocinku i wielu innych miejscach. To megafon, który stał się symbolem mojej kampanii prezydenckiej. Zapraszam do licytacji - poinformował prezydent stolicy.

Czytaj także: WOŚP 2021 - jak będzie wyglądał 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

To dopiero początek licytacji, a megafon Trzaskowskiego osiągnął już kwotę blisko 5 tys. zł!

- Rzadko kiedy można się pochwalić posiadaniem przedmiotu, który zjeździł niemal cały kraj! A już szczególnie rzadko zdarza się, żeby taki przedmiot swoje podróże odbył w ramach kampanii wyborczej przed wyborami na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tymczasem taki właśnie przedmiot możecie wylicytować w tegorocznej aukcji! - czytamy na stronie aukcji.

Sprawdź swoją wiedzę o WOŚP!

Pytanie 1 z 10
W jakiej walucie zbierano pieniądze podczas 1. Finału WOŚP?

- To megafon, który był nieodłącznym towarzyszem kampanijnej trasy Rafała Trzaskowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku. Kiedy spotkanie z wyborcami było spontaniczne i brakowało nagłośnienia - z pomocą przychodził megafon. Kiedy kandydat chciał powiedzieć do wyborców jeszcze kilka słów przed wyruszeniem w dalszą trasę - niezawodnym wsparciem była właśnie "szczekaczka". Stała się symbolem kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego, czego wyrazem były m. in. ilustracje autorstwa Wilhelma Sasnala.

Ten unikatowy gadżet i pamiątkę ważnych politycznych wydarzeń prezydent Warszawy przekazał na licytację na aukcji WOŚP. Megafon jest sprawny (choć nie polecamy szczęśliwemu zwycięzcy nadużywać go w domu!) i uzbrojony w charakterystyczne, nadszarpnięte trudami kampanijnej trasy, naklejki - brzmi dokładny opis przedmiotu.

Link do licytacji znajduje się >>TUTAJ<<

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować nas o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i ciekawe informacje! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl