Warszawa: ALARM BOMBOWY podczas egzaminu ósmoklasisty!

i

Autor: Konrad Traczyk Zdjęcie poglądowe - szkoła na Ciasnej w Warszawie

Warszawa: ALARMY BOMBOWE podczas egzaminu ósmoklasisty! Uczniowie nie przystąpią do testu?

2021-05-25 9:11

Warszawa: ALARM BOMBOWY podczas egzaminu ósmoklasisty! Uczniowie ewakuowani! Na miejscu jest już policja. Niestety, uczniowie nie rozpoczną pisania testu z języka polskiego o czasie. Czy faktycznie grozi im niebezpieczeństwo? Co się stało? Czy będą mogli jeszcze dziś podejść do egzaminu? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

Warszawa: ALARM BOMBOWY podczas egzaminu ósmoklasisty! Uczniowie nie przystąpią do egzaminu? Alarmy zostały wszczęte  w szkołach na ulicach:

  • Wilcza,
  • Nowy Świat 
  • Fabryczna

W szkole na ulicy Ciasnej również pojawiła się policja. Z informacji od naszego reportera wynika jednak, że uczniowie tej placówki rozpoczęli egzamin ósmoklasisty po godzinie 9.15. Ta sytuacja z pewnością była jednak dla uczniów bardzo stresująca.

Artykuł będzie aktualizowany o kolejne informacje!

Wyprzedzał na zakazie, zderzył się czołowo i dachował

ALARM BOMBOWY podczas egzaminu ósmoklasisty! Uczniowie nie przystąpią do egzaminu?

Uczniowie będą mogli powrócić do klas i rozpocząć pisanie testu, gdy tylko policja upewni się, że placówki są bezpieczne. Egzamin może zostać jednak przełożony tam, gdzie czynności będą trwały zbyt długo.

ALARM BOMBOWY podczas egzaminu ósmoklasisty! Czy jest niebezpiecznie?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszczęte alarmy są fałszywe. Policja nie może jednak lekceważyć żadnego z tego typu sygnałów. Osoba, która jest odpowiedzialna za to wydarzenie, zostanie surowo ukarana.