Remont, korki, utrudnienia

i

Autor: pixabay.com

Warszawa: UTRUDNIENIA w ruchu w weekend 26-28.11.21. Zmiany w komunikacji miejskiej

2021-11-26 12:11

26 listopada (piątek) ok. godz. 22 zamknięte zostaną obie jezdnie ul. Powstańców Śląskich od ul. Konarskiego do skrzyżowania z ul. Górczewską. Jadący ul. Powstańców Śląskich od strony Bielan na skrzyżowaniu z ul. Górczewską będą musieli skręcić w lewo lub w prawo. Środkowy pas do jazdy prosto zostanie zamknięty.

 Z kolei jadący z przeciwnego kierunku będą musieli skręcić w lewo w ul. Czumy lub prawo w ul. Konarskiego. Prawy pas ul. Powstańców Śląskich przed ul. Konarskiego zostanie wyłączony z ruchu. Z ul. Konarskiego i Czumy nie będzie możliwości skrętu w stronę ul. Górczewskiej. Ruch ul. Górczewską w stronę centrum przez skrzyżowanie z ul. Powstańców Śląskich nadal będzie odbywał się jezdnią północną. Nie będzie tu możliwości skrętu w prawo w stronę ul. Człuchowskiej. Objazd utrudnień wyznaczono ulicami Człuchowską i Lazurową do ul. Górczewskiej oraz ul. Górczewską do ul. Lazurowej i Połczyńskiej.

Wyrzucał popiół z kominka, spalił las

27 listopada (sobota) ruch w ciągu ul. Górczewskiej w kierunku Bemowa na wysokości skrzyżowania z ul. Góralską zostanie przełożony na jezdnię południową. W kierunku centrum poprowadzony zostanie jeden pas ruchu, natomiast w kierunku Bemowa – dwa. Powrót na właściwą jezdnię zaprojektowano na wysokości ul. Konarskiego. Utrudniony będzie dojazd do centrum handlowego. Klienci nie będą mogli skorzystać ze zjazdu w stronę centrum handlowego z jezdni północnej (w stronę Bemowa). Zjazd i wjazd z jezdni południowej (w stronę centrum) będzie nadal możliwy – z wyjazdem wyłącznie w stronę centrum. Dodatkowo 27 listopada (sobota) wjazd do sklepu na wysokości ul. Krępowieckiego zostanie zawężony do jednego pasa ruchu. Wyjazd możliwy będzie wyłącznie w kierunku Bemowa. Natomiast 28 listopada (niedziela) dojazd do centrum handlowego na wysokości ul. Krępowieckiego zostanie całkowicie zamknięty. W tym dniu dojazd do sklepu możliwy będzie tylko od strony Bemowa.

W związku z zakończeniem budowy sygnalizacji na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z ulicą Postępu w miejscowości Wola Mrokowska, od 29 listopada (poniedziałek) linia L-3 wróci na swoją trasę podstawową. Z powrotem będą działały przystanki: Jastrzębiec 01, Postępu 01 i 02, Łączna 01 i 02 oraz Wola Mrokowska 01, 02 i 03.

Podlaskie. Gwiazdy z regionu. Sprawdź jak dobrze je znasz!

Pytanie 1 z 10
Znany aktor Adam Woronowicz pochodzi z...