Warszawskie ZOO

i

Autor: Autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https/commons.wikimedia.orgwindex.phpcurid=58316095 Warszawskie ZOO

Warszawskie ZOO: "Praca szuka człowieka". Wakaty na 4 stanowiska

2022-09-29 12:32

Warszawski ogród zoologiczny szuka pracowników. Trwa rekrutacja na cztery stanowiska. ZOO chce zatrudnić kasjerów, robotnika gospodarczego oraz sprzątaczy. Sprawdźcie szczegóły ofert.

Praca w Warszawskim ZOO czeka na chętnych! Dyrekcja Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie ogłosiła niedawno nabór na cztery różne stanowiska. To posady dla kasjerów, sprzątaczy/sprzątaczek oraz robotników gospodarczych. Wszystkie ofert wygasają w październiku. Przyjęte osoby będą mogły liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Sprawdźcie, do kiedy trwają rekrutacje w Warszawskim ZOO.

Ogłoszenia o pracy w Warszawskim ZOO

ZOO w Warszawie prowadzi aktualnie rekrutacje na cztery stanowiska:

  • Kasjer - rekrutacja do 10.10.2022
  • Kasjer, umowa na zastępstwo - rekrutacja do 10.10.2022
  • Sprzątaczka, Sprzątacz - rekrutacja do 9.10.2022
  • Robotnik gospodarczy - rekrutacja do 9.10.2022

Opis wymagań, zakres obowiązków, niezbędnie dokumenty i oferowane pracownikom korzyści znajdziecie w odpowiednich ogłoszeniach w Biuletynie Informacji Publicznej. Link w poniższym poście Warszawskiego ZOO.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz dba o swoje zwierzęta