Marcin Borkowski

i

Autor: https://www.facebook.com/marcin.borkos.borkowski Marcin Borkowski

WOŚP 2022 - Borkoś przekazał wyjątkowy przedmiot na aukcję Orkiestry!

2022-01-28 12:39

Słynny warszawski ratownik medyczny dochodzi do siebie po wypadku. Nie przestaje jednak pomagać na inne sposoby! Marcin Borkowski przekazał wyjątkowy przedmiot na aukcję 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jaki? O tym w naszym artykule.

Borkoś, czyli Marcin Borkowski, to postać dobrze znana warszawiakom i warszawiankom. Ratownik-wolontariusz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a na swoim charakterystycznym motoambulansie często był w stanie dotrzeć do poszkodowanych jeszcze przed służbami. W październiku 2021 Borkoś uległ ciężkiemu wypadkowi. Na szczęście rehabilitacja daje efekty i ratownik wraca do zdrowia. Minie jednak jeszcze sporo czasu, zanim Borkowski znów wyjedzie na warszawskie ulice, by ratować zdrowie i życie poszkodowanych. Na szczęście pomagać można także na inne sposoby. Jednym z nich są aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację 30. finału WOŚP Borkoś przekazał coś wyjątkowego - swoją osobistą apteczkę, na której autografy złożyło kilka znanych osobistości.

'Budowa torowiska tramwajowego na ulicy Kasprzaka

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Apteczka Borkosia na aukcji WOŚP - kto złożył autograf?

Apteczka DAILY by BORKOŚ zawiera ponad 30 elementów niezbędnych podczas opatrywania wszelkiego rodzaju: oparzeń, zranień i krwawień o małej intensywności. Wyposażenie dobrano tak, by była przydatna przy każdej akcji ratunkowej. Wyjątkową czynią ją zaś autografy. Na apteczce podpisali się dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski, burmistrz dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca, bramkarza FC Augsburg Rafała Gikiewicza oraz twórca AEDMAX Grzegorz Dokurno. Obecna cena apteczki Borkosia to 760 zł. Licytację znajdziecie tutaj. Posłuchajcie, co słynny ratownik mówi o aukcji.