Chłopczyk w basenie

i

Autor: pixabay.com Chłopczyk w basenie

Baseny na Woli za darmo dla dzieci i młodzieży - sprawdźcie, kiedy wstęp będzie bezpłatny

2022-06-29 13:58

Doskonała wiadomość dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Wola! Przez całe wakacje trzy wolskie baseny będą dla nich dostępne za darmo. Sprawdźcie, w jakie dni tygodnia można skorzystać z darmowego wstępu na pływalnię.

Wolskie pływalnie oferują dzieciom i młodzieży darmowy wstęp w wakacje. Taką informację przekazał urząd dzielnicy. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wola zaprasza od 2 lipca do 28 sierpnia dzieci i młodzież do 18 roku życia. Po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek, całkowicie bezpłatnie będzie można skorzystać z oferty trzech pływalni: "Foka" (ul. Esperanto 5), "Nowa Fala" (ul. Kajetana Garbińskiego 1) i "Delfin" (ul. Marcina Kasprzaka 1/3). Darmowe korzystanie z basenów dla dzieci i młodzieży możliwe będzie w określone dni tygodnia w konkretnych godzinach. Terminy poznacie w dalszej części naszego artykułu.

Malutkie wiewiórki uratowane przez psa

Darmowy wstęp na baseny w wakacyjne weekendy

Młodzież i dzieci skorzystają z darmowego wstępu we wszystkie wakacyjne weekendy, między 10:00 a 14:00 z wyjątkiem dni, na które zaplanowano prace techniczne ("Foka": 27 czerwca - 17 lipca, "Delfin": 18 lipca - 7 sierpnia, Nowa Fala": 8 sierpnia - 28 sierpnia). Więcej informacji na temat letniej oferty wolskich basenów znajdziecie tutaj.

wola.um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!