Rafał Trzaskowski

i

Autor: Rafał Trzaskowski - Facebook

Rafał Trzaskowski

Będzie czat na żywo z Rafałem Trzaskowskim. Każdy może zadać pytanie

2024-01-18 14:30

W czwartek, 18 stycznia, zostanie uruchomiony internetowy czat z Rafałem Trzaskowskim. Prezydent Warszawy zapowiada, że będzie odpowiadał na pytania mieszkańców. Zadać będzie mógł je każdy chętny.

Rafał Trzaskowski ogłosił, że w czwartek, 18 stycznia, o godzinie 17:30 na jego Facebooku zostanie uruchomiona transmisja na żywo, podczas której prezydent będzie odpowiadał na zadane wcześniej przez mieszkańców pytania.

"Porozmawiajmy. Na żywo. Na moim Facebooku. W czwartek 18 stycznia o godz. 17:30. Do zobaczenia! Czekam na Wasze pytania – przede wszystkim o komunikacji miejskiej, która jest ostatnio bardzo popularna. Postaram się odpowiedzieć na jak najwięcej z tych pytań podczas czwartkowej transmisji!" – powiedział Rafał Trzaskowski.

Osoby chcące zadać prezydentowi pytanie powinny napisać je w komentarzach pod powyższym postem na Facebooku. Prezydent zapowiada, że będzie odpowiadał na nie na żywo w formie LiveChatu. Wielu mieszkańców już teraz zdecydowało się na zadanie pytań. Wśród nich pojawiły się m.in. zapytania o funkcjonowanie straży miejskiej, remont ulicy Puławskiej, tramwaj do Wilanowa, a nawet o ulubiony utwór muzyczny Rafała Trzaskowskiego.

WOŚP 2024, Warszawa. Scena już powstaje na Błoniach Narodowego - zobacz zdjęcia

Aktywiści przerwali wystąpienie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego