Blanka Lipińska Magda Gessler

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Gwiazdy

Blanka Lipińska wybrała się do restauracji Magdy Gessler. "Chyba potrzeba tu rewolucji"

2024-05-20 17:28

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi obserwującymi wrażeniami z wizyty w jednym z warszawskich lokali Magdy Gessler. Celebrytka nie ukrywała, że zawiodła się na otrzymanym posiłku, choć "lubiła tę knajpę". Zasugerowała również, że restauracji być może przydałaby się "rewolucja".

Blanka Lipińska o wizycie w lokalu Magdy Gessler

Lipińska opisała swoje odczucia w mediach społecznościowych. Celebrytka przekazała, że wybrała się do lokalu sygnowanego nazwiskiem Magdy Gessler w warszawskim Wilanowie na niedzielny obiad z rodzicami. Niestety, mimo dobrych doświadczeń w przeszłości, tym razem była wyraźnie poirytowana poziomem serwowanych dań.

"Chyba potrzeba tu »rewolucji«, bo ceny z kosmosu, a jedzenie niestety niejadalne" - stwierdziła, pokazując zdjęcie botwiny, którą oceniła jako "tak słoną, że nie dało się jej zjeść".

"O pozostałych daniach i ich smaku wspominać nie będę, bo to kwestia gustu... Smuteczek" - dodała.

Obserwujący Lipińskiej szybko zareagowali na opublikowane InstaStory. Jeden z internautów zapytał, czy celebrytka zdecydowała się zareklamować otrzymane danie. "Oczywiście że tak. Bardziej chodzi o fakt, że coś takiego wyszło z kuchni i zostało zaserwowane" - odpowiedziała. Jak dodała, ostatecznie zupa została zdjęta z rachunku.

Blanka Lipińska Instagram

i

Autor: Instagram @blanka_lipinska (screen)

Budka świąteczna Magdy Gessler - zobacz zdjęcia:

Magda Gessler po raz pierwszy wyznała, co ją uszczęśliwia! To wcale nie jest gotowanie