Ciężarówka jedzie pod prąd

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Ciężarówka jedzie pod prąd

CIĘŻARÓWKA PĘDZI NA CZOŁOWE - szokujące nagranie z S8

2022-02-15 18:28

Potężna ciężarówka pędzi pod prąd wprost na nadjeżdżające auto! Ta przerażająca sytuacja miała miejsce na trasie S8 w stronę Warszawy. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w pojeździe. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Kierująca samochodem osobowym przez chwilę zaglądała śmierci w oczy! Takie słowa nie są przesadą, gdyż w tym wypadku naprawdę niewiele brakowało, by wydarzyła się tragedia. Na trasie S8, na wysokości wsi Krze Duże, kobieta dosłownie o włos minęła się z jadącą pod prąd ciężarówką z naczepą. Tylko błyskawiczny manewr uchronił ją przed zderzeniem z pędzącym na "czołówkę" pojazdem. W takim starciu nie miałaby żadnych szans. Jakim cudem kierowca ciągnika siodłowego z naczepą znalazł się na niewłaściwym pasie i dlaczego, zamiast się zatrzymać, postanowił jechać dalej? Tego możemy się tylko domyślać. Nagranie całej sytuacji znajdziecie w dalszej części artykułu.

Nowe karetki dla Warszawy. Sprzęt robi wrażenie

Ciężarówka jedzie pod prąd na S8 - WIDEO

Tę niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe. Autorka przesłała zaś nagranie na kanał STOP CHAM. Jakość wideo nie jest najlepsza, ale - jak podkreśla autorka w opisie - każdy będzie w stanie wyobrazić sobie, co mogła przeżywać osoba za kierownicą.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!