Nowogrodzka

i

Autor: James Case flickr.com / Lukas Plewnia flickr.com Nowogrodzka

Dźgnął przechodnia nożem i zgłosił się na policję - nie po to, by przyznać się do winy

2021-08-08 20:14

W sobotni wieczór, 7 sierpnia, u zbiegu ulic Nowogrodzkiej i Kruczej, doszło do groźnego zdarzenia. Kierowca dźgnął nożem przechodnia, którego wcześniej potrącił. Po jakimś czasie mężczyzna sam zgłosił się na policję. Jednak nie po to, by wyrazić swoją skruchę. Więcej na ten temat w artykule.

Przechodzień dźgnięty nożem przez kierowcę podczas awantury - taka wiadomość obiegła media po zdarzeniu, do którego w sobotni wieczór, 7 sierpnia, doszło u zbiegu ulic Nowogrodzkiej i Kruczej. Jaki był przebieg zdarzeń? Przed godziną 22 43-letni mężczyzna, wraz z grupą innych osób, wszedł na pasy mimo czerwonego światła. Potrąciło go jadące ulicą auto. Jak podaje tvn24.pl powołując się na świadków zajścia, kierowca wyszedł z auta trzy razy dźgnął 43-latka, po czym odjechał. Na miejsce szybko wezwano policję i pogotowie, które zabrało rannego. Funkcjonariusze nie musieli długo szukać sprawcy. Sam zgłosił się na policję. Nie zrobił tego jednak po to, by przyznać się do winy.

Zobacz też: SAMOLOT SPADŁ NA DOM - szokujące nagranie z katastrofy

Balony zrobiły show, czyli Nocny Pokaz Balonów w Nałęczowie. Ależ to robiło niesamowite wrażenie!

Zgłosił uszkodzenie samochodu

Sprawca potrącenia i zranienia nożem sam stawił się na komisariacie policji. Powodem było jednak... zgłoszenie uszkodzenia samochodu przez grupę osób, do którego miało dojść podczas zdarzenia przy skrzyżowaniu Kruczej i Nowogrodzkiej. Mężczyzna został zatrzymany. Po przeprowadzeniu badań na obecność alkoholu okazało się, że w momencie zajścia był trzeźwy. Nie wiadomo, jakie zarzuty zostaną mu postawione.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!