Joe Biden / Stadion Narodowy

i

Autor: adonis paul hunter flickr.com / pixabay.com Joe Biden / Stadion Narodowy

Joe Biden odwiedzi Stadion Narodowy - zobaczy, jak udzielana jest pomoc uchodźcom

2022-03-25 14:21

Prezydent USA Joe Biden podczas swojej wizyty w Warszawie pojedzie na Stadion Narodowy, żeby zobaczyć, jak udzielana jest pomoc osobom, które uciekają z Ukrainy przed rosyjską napaścią. Będzie mu towarzyszył premier Morawiecki i prezydent Warszawy – poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.

Biden odwiedzi Stadion w towarzystwie Mateusza Morawieckiego i Rafała Trzaskowskiego

W piątek w Polsat News rzecznik rządu został poproszony o potwierdzenie informacji, że prezydent Stanów Zjednoczonych ma odwiedzić Stadion Narodowy, by przyjrzeć się, jak udzielana jest pomoc uchodźcom. Mają mu towarzyszyć premier Mateusz Morawiecki i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. "Tak, to ustalenia z ostatniego momentu. Najlepszy dowód, żeby pokazać, jak wygląda pomoc osobom, które uciekają z terenu Ukrainy przed rosyjską napaścią" – powiedział Müller.

Mozzarella - co warto wiedzieć o tym włoskim serze, który podbił świat?

Dwudniowa wizyta Joe Bidena w Polsce

Zbliżająca się wizyta prezydenta Joe Bidena będzie czternastą urzędującego prezydenta USA w naszym kraju. Jak podał Biały Dom, Biden będzie przebywał w Polsce w piątek i w sobotę.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!