Michał M.

i

Autor: Fot. screen YouTube SBM Label / https://www.youtube.com/channel/UCTIyVgnTO9gGZBFq6GRJvUQ Michał M.

ZNANY RAPER ZATRZYMANY - Michałowi M. grożą 3 lata więzienia

2022-01-28 11:21

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów młodego pokolenia został zatrzymany przez policję! Za posiadanie 1,5 grama narkotyku grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej na temat tej sprawy dowiecie się z naszego artykułu.

Michał M. zatrzymany przez policję! Jeden z najpopularniejszych w ostatnich czasach raperów występujący pod pseudonimem "Mata" został zatrzymany w nocy z czwartku na piątek (27-28 stycznia). Jak podaje serwis rmf24, który jako pierwszy donosił o zdarzeniu, postawienie zarzutów Michałowi M. zaplanowano na piątek, 28. stycznia. Ujęcia dokonano na jednej z ulic Górnego Mokotowa. Funkcjonariusze policji zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli zachowywać się nerwowo, a po chwili próbowali uciec - bezskutecznie. Podczas kontroli sami ujawnili nielegalny susz roślinny (prawdopodobnie marihuanę). Według doniesień Michał M. miał posiadać 1,5 grama narkotyku, zaś jego towarzysz - 0,5 grama. Noc spędzili w areszcie.

Ruszyła budowa ogrodzenia przy polsko-białoruskiej granicy

Mata zatrzymany - to twórca wielu hitów

Michał M. - "Mata" - zyskał rozgłos dzięki utworowi Patointeligencja. Szybko zaczęto o uważać za jednego z najbardziej wpływowych młodych raperów. W 2020 roku wydał album "100 dni do matury".

Mata ma na koncie także inne hity. Popularne stały się między innymi utwory "Patoreakcja", "Papuga" i "Kiss cam (podryw roku)".

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!