Nagi mężczyzna ujęty przez Straż Miejską

i

Autor: strazmiejska.waw.pl Nagi mężczyzna ujęty przez Straż Miejską

NAGO BIEGAŁ PO WARSZAWIE - zatrzymała go straż miejska

2021-07-13 9:43

Na stronie warszawskiej Straży Miejskiej pojawiła się notka na temat niecodziennego zatrzymania w centrum miasta. W pobliżu Pałacu Kultury i Nauki biegał kompletnie nagi mężczyzna! Za tym incydentem może się kryć dramat ujętego. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Nagi mężczyzna w centrum Warszawy - informacja o incydencie pojawiła się na stronie internetowej Straży Miejskiej m.st. Warszawa. Wszystko wydarzyło się w sobotni poranek, 10 lipca. Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego patrolowali okolice Pałacu Kultury i Nauki. Kilka minut po godzinie 8.00 przechodnie poinformowali ich, że przed PKiN biega kompletnie nagi człowiek. Strażnicy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. I faktycznie, przed głównym wejściem od strony Marszałkowskiej zauważyli około 40-letniego mężczyznę bez ubrań. Gdy zobaczył strażników w mundurach, rzucił się do ucieczki biegnąc w stronę domów towarowych.

Praca hejnalisty od kuchni

Nagi człowiek groził, że rozbije sobie głowę!

Uciekający w pewnej chwili zatrzymał się i próbował ostrzec strażników, że jeśli się do niego zbliżą, rozbije sobie głowę o betonowy słupek. Mogło to wskazywać, że mężczyzna jest w kryzysie emocjonalnym. Funkcjonariusze Straży Miejskiej starali się go uspokoić, jednak to nie podziałało. Mężczyzna znów zaczął uciekać. Co gorsza, wbiegł na ulicę pomiędzy rozpędzone auta.

Wbiegł między rozpędzone samochody na Marszałkowskiej!

Na szczęście udało się uniknąć tragedii. Strażnicy wstrzymali ruch i obezwładnili nagiego mężczyznę. Na miejsce wezwano patrol policji i karetkę pogotowia. Mężczyznę odprowadzono do radiowozu, a policjanci ustalili jego dane - okazał się być Białorusinem. Karetka w asyście strażników zawiozła go do szpitala.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!