Prędkościomierz

i

Autor: pixabay.com Prędkościomierz

88-letni rajdowiec - przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 69 km/h!

2021-07-13 8:34

W miejscowości Gogole Wielkie pod Ciechanowem policyjny patrol zatrzymał 88-letniego mieszkańca Warszawy, który kierując samochodem osobowym przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 69 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i otrzymał mandat.

119 km/h w terenie zabudowanym!

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie podkom. Ewa Brzezińska, do zdarzenia doszło 10 lipca w miejscowości Gogole Wielkie, gdzie "88–letni mieszkaniec Warszawy przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h". "Kierując samochodem osobowym marki kia, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 119 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz wystawili mandat" - przekazała podkom. Brzezińska.

Praca hejnalisty od kuchni

Ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu!

Rzeczniczka ciechanowskiej policji podkreśliła, że "przekraczanie dozwolonej prędkości na terenie obszaru zabudowanego, gdzie występuje duże prawdopodobieństwo pojawienia się pieszych, to ogromne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym".

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!