Circle K

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Circle K

motoryzacja

Promocja na paliwo na Circle K. Tylko tego dnia i w tych godzinach. Można sporo zaoszczędzić

2024-06-20 8:16

Promocja na paliwo na stacjach Circle K. Klienci będą mogli kupić paliwo o 50 groszy taniej na litrze. Akcja będzie obowiązywać tylko jednego dnia i w określonych godzinach. Aby z niej skorzystać, trzeba mieć kartę lojalnościową Circle K EXTRA.

Circle K: promocja na paliwo

Sieć stacji i sklepów Circle K już po raz kolejny uruchamia promocję na paliwo. W czwartek, 20 czerwca, na dotychczasowych oraz nowych uczestników programu lojalnościowego EXTRA będzie czekać rabat na paliwa miles oraz milesPLUS w wysokości 50 gr/l. Jest to część ogólnoeuropejskiej akcji sieci pod nazwą "Fuel Day", w której bierze udział ponad 1 600 stacji w całej Europie.

W Polsce akcja promocyjna w dniu 20 czerwca będzie obowiązywać na blisko 400 stacjach Circle K. Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej Circle K EXTRA – również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 50 l.

Dodatkowa promocja przez cały dzień

Sieć przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Wszyscy, którzy 20 czerwca (nie tylko w godzinach "Fuel Day") zatankują paliwo na stacji Circle K i przystąpią do programu lojalnościowego EXTRA, otrzymają voucher z rabatem 20 gr/l na kolejne tankowanie z kartą EXTRA. Voucher zostanie dodany do konta lojalnościowego i będzie widoczny w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym, a rabat będzie obowiązywać do maksymalnie 50 litrów.

Pracownicy biurowi będą tego dnia pracować na stacjach

- Chcemy w ten sposób wyrazić wdzięczność kierowcom, którzy odwiedzają nasze stacje. W ramach organizacji Circle K ten dzień jest również szczególny. W czasie trwania promocji pracownicy warszawskiego biura, podobnie jak innych w całej Europie, będą obecni na stacjach, aby wesprzeć koleżanki i kolegów z terenu w obsłudze klientów, ale również spotkać się i wspólnie celebrować "Fuel Day" - mówi Aleksander Wasiura, dyrektor działu paliw i myjni w Circle K Polska.

Circle K, co to za firma, kto jest właścicielem?

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 400 stacji paliw i sklepów na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc. (Couche-Tard). Jak podkreślono w komunikacie prasowym, to światowy lider w obszarze convenience oraz mobilności. Działa w 24 krajach i terytoriach oraz posiada blisko 14 100 sklepów, z czego około 10 700 stanowią stacje paliw. Portfolio firmy stanowią dobrze znane marki Couche-Tard oraz Circle K, tworząc jedną z największych niezależnych sieć sklepów typu convenience w Stanach Zjednoczonych. Koncern jest również liderem w branży sklepów typu convenience i stacji paliw w Kanadzie, Skandynawii, krajach bałtyckich, a także w Irlandii. W całej swojej sieci zatrudnia blisko 122 000 osób.

CPN przy Markowskiej w Warszawie. Ostatnia taka stacja w Polsce, zdjęcia:

Tesla Cybertruck
Listen on Spreaker.