Targi Dobroczynne

i

Autor: https://www.facebook.com/fundacjacentaurus/ Targi Dobroczynne

TARGI DOBROCZYNNE w PKiN - IV. edycja wydarzenia na rzecz zwierząt [DATA]

2021-09-07 12:47

Fundacja Centaurus od lat działa na rzecz zwierząt i ekologii. Jednym z jej przedsięwzięć są warszawskie targi dobroczynne. W 2021 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki. Poznajcie datę wydarzenia i dowiedzcie się, co będzie można kupić.

IV. edycja Targów Dobroczynnych to świetna okazja, by pomóc zwierzętom nabywając kilka przydatnych przedmiotów. Wydareznie organizowane jest przez Fundację Centaurus, która działa na rzecz pomocy zwierzętom i ochrony środowiska. Tegoroczne targi dobroczynne to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przedmiotów oferowanych na targach, pomogą Fundacji organizować pomoc dla koni, psów, kotów i innych zwierząt w potrzebie. W Pałacu Kultury i Nauki każdy znajdzie zaś coś dla siebie. Za kilka złotych kupić będziemy mogli między innymi książki, muzykę czy rękodzieło. Dodatkowo podczas targów będzie można smacznie zjeść i posłuchać muzyki na żywo. Jaka jest data Targów Dobroczynnych 2021 w Warszawie? Poznacie ją w dalszej części artykułu.

Targi Dobroczynne - DATA IV. edycji

Targi Dobroczynne zaplanowano na sobotę, 11 września, między 10:00 a 19:00. Wstęp na wydarzenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie jest darmowy. Czego zaś możemy się spodziewać na targach?

Trzaskowski sadzi drzewo w centrum Warszawy

Targi Dobroczynne w PKiN - każdy znajdzie coś dla siebie!

Przedmioty oferowane na targach pochodzą od osób, które przekazują je Fundacji. Odnowione rzeczy zyskują drugie życie. Asortyment jest ogromny i bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy piszą, że na targach znaleźć można między innymi książki, rękodzieło, biżuterię, antyki, starocie, AGD, zabawki, artykuły zoologiczne, bibeloty, ciuchy i buty, torebki, gadżety, film i muzykę. To oczywiście tylko niewielka część. Najlepiej sami przyjdźcie na Targi Dobroczynne 11 września między 10:00 a 19:00. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!