Hulajnogi TIER

i

Autor: Ivan Radic flickr.com Hulajnogi TIER

Hulajnogi elektryczne w Warszawie - NOWY OPERATOR wynagradza za parkowanie!

2021-08-06 12:43

Hulajnogi elektryczne tego operatora są już obecne w dziesięciu polskich miastach. Teraz pojawiły się także w Warszawie. Pierwsze e-hulajnogi TIER spotkamy już na ulicach. Co ciekawe, nowy operator wynagradza użytkowników za parkowanie jednośladów. Więcej na ten temat w artykule.

Hulajnogi TIER pojawiły się w Warszawie. Firma udostepniająca elektryczne jednoślady od jakiegoś czasu obecna jest na polskim rynku. Hulajnogi elektryczne tego operatora można było dotąd znaleźć w 10 polskich miastach, między innymi w Trójmieście, Krakowie i Oświęcimiu. Teraz do listy dołącza stolica. Firma planuje powiększać flotę w Warszawie. Bardzo możliwe, że w mieście pojawi się nawet kilka tysięcy e-hulajnóg TIER. Co ciekawe, operator stosuje rozwiązanie mające zachęcić użytkowników do prawidłowego parkowania jednośladów. To system wynagradzania. Jak działa? O tym w dalszej części artykułu. 

Toby wychowywana przez człowieka nigdy nie będzie dzika

Hulajnogi TIER - wynagradzanie użytkowników. Jak to działa?

Hulajnogi TIER pojawiły się w Warszawie 4 sierpnia. Firma wprowadziła system wynagrodzeń dla użytkowników. Ma to zachęcić do parkowania w wyznaczonych strefach. To odpowiedź na problem hulajnóg porozrzucanych po całym mieście. Jak działa system wynagrodzeń? To proste - każdy wypożyczający hulajnogę z aplikacji TIER, za prawidłowe parkowanie jednośladu dostaje dodatkowe minuty do wykorzystania podczas następnego przejazdu. System działa w Trójmieście, Kołobrzegu, Krakowie, Oświęcimiu, Szczecinie i Władysławowie. Wkrótce uruchomiony zostanie też w Warszawie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!