Samochody rajdowe

i

Autor: pixabay.com Samochody rajdowe

Tor Modlin Rally Show 2021 - kiedy jest rajdowa impreza w Warszawie?

2021-10-25 10:59

Wielka rajdowa impreza ponownie w Warszawie! W 2021 fani i fanki sportów motorowych mogą wziąć udział w drugiej edycji Tor Modlin Rally Show. Organizatorzy zapowiadają wielkie emocje. Sprawdźcie, kiedy będziemy mogli je przeżywać.

Tor Modlin Rally Show 2021 - kiedy jest rajdowa impreza w Warszawie? Takie pytanie mogą sobie zadawać wielbiciele i wielbicielki sportów motorowych. Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem. Zorganizowano ją w 2020 roku z inicjatywy Leszka Kuzaja, któremu wraz z zespołem Toru Modlin, pomimo pandemii, udało się ściągnąć na tor zarówno znakomitych zawodowych rajdowców, jak i wielu utalentowanych amatorów. Impreza była wielkim sukcesem. Nie było więc wątpliwości, że odbędzie się też kolejna edycja. Organizatorzy deklarują wpisanie Tor Modlin Rally Show na stałe do kalendarza imprez rajdowych. Czego możemy oczekiwać po Tor Modlin Rally Show 2021 i w jakich dniach się odbędzie? O tym w dalszej części artykułu.

Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na krajowej 65

Kiedy jest Tor Modlin Rally Show 2021?

Tegoroczne Kryterium Toru Modlin zaplanowano na 27 listopada (sobota). Odbywać się będzie na terenie Toru oraz, co stanowi nowość, w pobliskiej słynnej Twierdzy Modlin. Na 28 listopada (niedziela) wyznaczono otwarte zawody dla wszystkich zawodników również bez licencji rajdowych oraz amatorów.

Tor Modlin Rally Show 2021 - szykują się wielkie emocje

W 2020 roku na starcie Tor Modlin Rally Show pojawiło się 46 zespołów, w tym między innymi byli mistrzowie Europy oraz najszybsi polscy rajdowcy. Podobnie będzie i tym razem. Udział w tegorocznym wydarzeniu zadeklarowało już kilku czołowych kierowców z Europy oraz polski. Według organizatorów, fani i fanki sportów motorowych mogą liczyć na wyjątkowe emocje. Kierowcy pojadą w wyjątkowej scenerii OS na terenie najdłuższego budynku w Europie. Impreza - stwierdzają dalej - tworzy nowy wymiar rajdów samochodowych w Polsce. Na trasę wyjadą najszybsi kierowcy w najnowocześniejszych samochodach, co gwarantuje zaciętą rywalizację oraz spektakularne i wyjątkowe widowisko. Możemy liczyć też na co najmniej dwie hopy, które zapewnią dodatkowe emocje!

Otwarte zawody dla zawodników bez licencji rajdowych oraz amatorów, 28 listopada, będą zaś świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na wybranych odcinkach Toru, które nie wymagają profesjonalnego przygotowania samochodu. Przejechać będzie można po zróżnicowanych trasach łączących wymagające technicznie odcinki specjalne odmiennych nawierzchni.

Tor Modlin Rally Show 2021 - transmisja

Tor Modlin Rally Show 2021 będzie można też śledzić na ekranach. Jak czytamy na Facebooku organizatorów:

Relację na żywo z zawodów, podobnie jak w zeszłym roku, będzie można śledzić w telewizji na kanale Motowizja, Fanpage’u wydarzenia, portalach branżowych oraz Youtube.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!