Wesoła Pani działa m.in. w galeriach handlowych

i

Autor: Pixabay/ jarmoluk Wesoła Pani działa m.in. w galeriach handlowych

zakupy

Ukraińska sieć rozszerza działalność i inwestuje w Polsce. Chce mieć 500 sklepów

2024-06-13 20:25

Wesoła Pani to ukraińska sieć sklepów garmażeryjnych, z mrożonkami, ale i daniami obiadowymi, w tym zupami. Swoje punkty, których aktualnie jest ok. 120, ma w galeriach handlowych i na ulicach największych polskich miast. Sieć zapowiada ekspansję i wielkie inwestycje. - Stworzymy infrastrukturę sieci na miarę naszych planów, czyli około 500 sklepów w całej Polsce oraz rozwój sprzedaży hurtowej. Wtedy też sukcesywnie będziemy zwiększać roczne obroty - zapowiada prezes ukraińskiej sieci Vladyslav Azovskyi.

Wesoła Pani. Nowe sklepy z jedzeniem w Polsce

Ręcznie robione pierogi, pielmieni, naleśniki, a także kotlety, zupy i desery. Wesoła Pani to sieć sklepów z jedzeniem na wynos, która podbija Polskę, a także m.in. Holandię, Litwę, a nawet USA. Wkrótce sieć ma mieć pięć razy więcej punktów, niż obecnie. - Stworzymy infrastrukturę sieci na miarę naszych planów, czyli około 500 sklepów w całej Polsce oraz rozwój sprzedaży hurtowej. Wtedy też sukcesywnie będziemy zwiększać roczne obroty - powiedział Vladyslav Azovskyi, prezes ukraińskiej sieci, cytowany przez propertynews.pl. - W tym roku skupiamy się na inwestycjach w infrastrukturę, technologię produkcji i marketing. Jest to niezbędny warunek, by kontynuować ekspansję i adekwatnie do niej powiększać wydajność firmy - dodał.

Jak podano, koszt inwestycji w sklep franczyzowy wynosi 120-200 tys. zł, z kolei miesięczny dochód może wynieść 100-120 tys. zł.

Firma ma w najbliższych miesiącach rozpocząć hurtową produkcję mrożonej żywności, a także wprowadzić na rynek ofertę cateringową. - Sprzedaż detaliczna w sklepach pod marką Wesoła Pani to podstawa naszej działalności. Widzimy natomiast potencjał na wielu płaszczyznach, które wiążą się bezpośrednio z działalnością sklepów, gdzie np. można także zjeść na miejscu, a więc z minigastronomią - wyjaśnił szef Wesołej Pani, podkreślając, że dania powstają z polskich produktów (m.in. mięso, nabiał, mąka).

Quiz kuchnia PRL. Czy pamiętacie jedzenie z dawnych czasów? 11/11 oznacza, że jedliście!

Pytanie 1 z 11
Na początek coś banalnego. Co sypało się na chleb w czasach PRL?
Chleb

Shein w Galerii Młociny:

Filip Chajzer przeprasza "bez chajzerowania". Poszło o kebab