Utrudnienia w ruchu na Górczewskiej w weekend 8-10 kwietnia. Co się będzie działo? [OBJAZDY]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Utrudnienia w ruchu na Górczewskiej w weekend 8-10 kwietnia. Co się będzie działo? [OBJAZDY]

2022-04-06 14:35

W weekend, 8-10 kwietnia, wykonawca II linii metra ułoży ostatnią warstwę asfaltu na południowej jezdni ul. Górczewskiej. Utrudnienia wystąpią na odcinku pomiędzy ul. Mroczną a ul. Góralską. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się drugą nitką - poinformował stołeczny ratusz.

Jadący w stronę centrum będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu. Przejazd na jezdnię północną zaplanowano na wysokości ul. Mrocznej. Na właściwą jezdnię kierowcy wrócą na skrzyżowaniu z ul. Góralską. Tu już będą dostępne trzy pasy ruchu, z dodatkowym pasem do skrętu na skrzyżowaniu.W kierunku Bemowa za wjazdem do centrum handlowego, na krótkim odcinku, kierowcy będą mogli poruszać się tylko jednym pasem, aby następnie mieć do dyspozycji całą szerokość swojej jezdni.

Utrudnienia w ruchu 8-10 kwietnia - dojazd do Wola Parku

 Dojazd do centrum handlowego będzie możliwy pierwszym wjazdem od strony centrum (na wysokości ul. Krępowieckiego). Wyjazd w obie strony – jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Cały czas będzie można także dojechać do centrum handlowego przejazdem pod wiaduktem drogowym.

Utrudnienia w ruchu 8-10 kwietnia - autobusy

 Autobusy komunikacji miejskiej nie zmienią swoich tras. W obydwu kierunkach będą kursować jezdnią północną. W związku z pracami zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Góralska 01. W zastępstwie uruchomiony będzie przystanek Góralska 51 przy południowej jezdni ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Góralską.

Jasnowidz w swojej wizji zobaczył opustoszałą część Polski

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…