Atrakcje

W środku miasta powstała plaża. Warszawiacy już nie muszą jechać nad Wisłę

2024-07-01 14:15

Mieszkańcy Warszawy, którzy chcieliby spędzić czas na piasku, nie muszą już udawać się nad Wisłę. Wola Park przy współpracy z Ikea ruszył bowiem z kolejną edycją akcji "Plażuj do woli". W letniej strefie wypoczynku pojawiła się piaszczysta plaża z palmami, leżakami i parasolami. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje.

Plaża na Woli w Warszawie

W sobotę, 1 czerwca przy Wola Parku (ul. Górczewska 124) powstała strefa letnia - piaszczysta plaża, na której można odpocząć, opalać się i relaksować. Na gości czekają aktywne atrakcje oraz gastronomiczne perełki - te drugie m.in. w Ogrodach Ulricha.

Na miejscu można m.in. zagrać w siatkówkę plażową, tenisa stołowego czy piłkarzyki. Zainteresowani bezpłatnie wypożyczą również chociażby gry planszowe czy rakietki do badmintona. O wygodę odwiedzających zadbała Ikea - udostępnione w strefie meble można również zamówić w Studiu planowania i zamówień IKEA w Wola Parku.

- W wybrane weekendy atrakcje uzupełnią także silent disco oraz food trucki. Od lipca do sierpnia, w każdą niedzielę Wola Park umożliwi wszystkim rozpoczęcie letniego poranka od zajęć jogi. Bezpłatne zajęcia będą odbywać się o godz. 10:00 - przekazali organizatorzy strefy.

Szczegółowe informacje dotyczące planowanych wydarzeń oraz godziny otwarcia wypożyczalni sprzętu sportowego znaleźć można na stronie internetowej Wola Parku.

Parada Syrenki przeszła ulicami Warszawy
Listen on Spreaker.