Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Warszawski warzywniak z nielegalnymi „ziółkami” w ofercie

2022-11-17 14:19

Warszawscy dzielnicowi otrzymali zgłoszenie o nietypowym asortymencie sprzedawanym w jednym z warzywniaków. Oprócz owoców i warzyw młody właściciel miał narkotyki. 29-latek został zatrzymany i odpowie za posiadanie środków odurzających.

Nielegalny asortyment w warzywniaku

Mężczyzna prowadzący warzywniak na swoim stoisku posiadał nie tylko pomidory, ogórki, banany i inne zdrowe warzywa i owoce, ale też narkotyki. Mundurowi pojawili się na wskazanym bazarku i odwiedzili sprzedawcę. Właściciel, widząc policjantów zrobił się nerwowy i nie był w stanie logicznie odpowiadać na zadawane przez policjantów pytania. Chwilę później policjanci odnaleźli kilka zawiniątek z różnymi substancjami. Po przeprowadzeniu testów laboratoryjnych okazało się, że była marihuana, haszysz i amfetamina. Śledczy z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!