Kawa za książkę

i

Autor: fot. Pixabay

Atrakcje

Wymień książkę na darmową kawę! Rusza akcja "Kawa za książkę" w Green Caffè Nero

2024-04-23 20:28

Kawiarnie Green Caffè Nero ruszają z wyjątkową inicjatywą "Kawa za książkę". Każdy, kto zechce oddać swoją książkę i nadać jej drugie życie, otrzyma wybrany przez siebie z szerokiej gamy napój. Uwaga, akcja potrwa jedynie do 30 kwietnia!

W dniach 23-30 kwietnia w sieci kawiarni Green Caffè Nero trwa akcja "Kawa za książkę". Inicjatywa promuje czytelnictwo i umożliwia danie książkom drugiego życia. Wszystkie pozycje dołączą do kawiarnianych biblioteczek, z których mogą korzystać klienci.

Na czym polega akcja "Kawa za książkę" w Green Caffè Nero?

Osoby, którą chcą wziąć udział w akcji, muszą przyjść do dowolnej kawiarni z książką, którą chciałyby wymienić oraz aplikacją Green Caffè Nero. Wybrane egzemplarze muszą spełnić pewne warunki - być w dobrym stanie i nie naruszać zasad współżycia społecznego.

Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronie Green Caffè Nero. Każdy uczestnik akcji, przynosząc książkę, otrzymuje możliwość wyboru dowolnej kawy - małej, średniej czy dużej. To doskonała okazja, aby spróbować nowości w menu lub cieszyć się swoimi ulubionymi kawowymi klasykami.

Najstarsze kawiarnie w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Niezwykła kawiarnia w Przemyślu