Agata Kornhauser-Duda przyłapana na zakupach. Wybrała najtańszy sklep na Pradze!

i

Autor: Facebook/Rondo Wiatraczna Agata Kornhauser-Duda przyłapana na zakupach. Wybrała najtańszy sklep na Pradze!

Agata Kornhauser-Duda przyłapana na zakupach. Wybrała najtańszy sklep na Pradze!

2021-10-12 20:33

Może żyć w luksusie i poprosić o zrobienie zakupów swoich pracowników. Jednak pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda postanowiła wybrać się do zwykłego sklepu spożywczego w asyście ochroniarza. Co kupiła żona prezydenta Andrzeja Dudy? Gdzie robiła zakupy?

Zdjęcie pierwszej damy pojawiło się na facebookowym profilu "Rondo Wiatraczna", na którym pojawiają się informacje związane z dzielnicą Pragą Południe. Na fotografii widzimy Agatę Kornhauser-Dudę w marynarce w biało-czarną kratę, w czarnych spodniach i w czarnych szpilkach. Stoi w kolejce do kasy trzymając w dłoniach produkty. W pobliży widać wysokiego mężczyznę w garniturze. Prawdopodobnie jest to osoba dbająca o bezpieczeństwo pierwszej damy.

- Zobaczcie kto dziś robił zakupy w naszym Auchan na Wiatraku. Pan Michał spotkał tam Panią prezydentową z ochroniarzem. Dziękujemy za fotki - czytamy w opisie zdjęcia.

Gdzie robi zakupy pierwsza dama? Jak udało się nam ustalić, pierwsza dama zrobiła zakupy w popularnym markecie przy ulicy Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ronda Wiatraczna. To stosunkowo tani sklep. Niestety nie wiadomo, co dokładnie kupiła żona Andrzeja Dudy. W komentarzach pod postem pojawiły się jednak pewne sugestie. - Sprawdzała ceny dla kolegi męża -  czytamy. - Zwłaszcza ceny chleba - dodają internauci. - Tak gadają a sami nie dają przykładu i kupują w zagranicznych sieciach handlowych - widzimy w komentarzu. - Co ona tam kupowała? Pewnie karmę dla kota albo przybory szkolne w szczególności długopisy - dodają.

QUIZ. Co wiesz o kodach pocztowych? Sprawdź, czy mógłbyś być listonoszem

Pytanie 1 z 15
Na początek coś banalnego. Z ilu cyfr składa się w Polsce kod pocztowy?
Jak nakryć stół w stylu rustykalnym? Urządzamy sielskie przyjęcie w domu