Masło

i

Autor: pixabay.com Masło

ASTRONOMICZNA CENA MASŁA! Nie uwierzycie, ile kosztuje jedna kostka w warszawskim sklepie

2022-02-03 13:12

Zdjęcie wykonane w jednym z warszawskim sklepów szokuje! Na fotografii znalazła się etykietka z ceną za jedną kostkę masła. Ta kwota dla większości konsumentów jest astronomiczna! Więcej na ten temat w naszym artykule.

Wysokie ceny żywności to cos, czego w ostatnim czasie doświadczają wszyscy polscy konsumenci. Podstawowe produkty sprzedawane są niekiedy za wręcz niebotyczne sumy! W dużej mierze jest to efekt rosnącej inflacji. Rząd wprowadził niedawno kolejną tarczę antyinflacyjną, w ramach której 5% VAT na żywność został obniżony do 0. Mimo to ceny za niektóre produkty spożywcze wciąż są szokująco wysokie. Przykładem tego jest zdjęcie z jednego z warszawskich sklepów osiedlowych. Na fotografii widzimy cenę 200. gramowej kostki masła. Kwota wypisana na etykietce każdego klienta może przyprawić o zawrót głowy!

Poradnik Zdrowie: cykl miesiączkowy

Masło bez laktozy nie na każdą kieszeń

Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu "Wiem co jem" Katarzyny Bosackej. Dziennikarka i blogerka pisze, że fotkę przesłała jej jedna z internautek. Na widocznej etykiecie widnieje cena 17,50 zł za masło bez laktozy. Niektórzy komentujący sugerują, że jest to cena za kilogram, jednak porównując ją z cenami zamieszczonymi w sieci - średnio 10 zł. za kostkę - wydaje się to mało prawdopodobne. Post ze zdjęciem znajdziecie poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!