Awaryjne lądowanie na lotnisku Chopina.  Zapach spalenizny w samolocie

i

Autor: Wikipedia CC, 2018, Fot. CLI. Adrian Grycuk Awaryjne lądowanie na lotnisku Chopina. "Zapach spalenizny w samolocie"

Awaryjne lądowanie na lotnisku Chopina. "Zapach spalenizny w samolocie"

2022-01-04 17:25

Awaryjne lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie. Jak ustalił nasz reporter, na pokładzie wyczuto zapach spalenizny. Co z pasażerami? Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Awaryjne lądowanie na warszawskim lotnisku Chopina. Dreamliner LOT-u lecący z Seulu musiał lądować w asyście służb. Wszystko przez niepokojące sygnały tuż przed tym manewrem.

Czytaj także: Samolot LOT uszkodzony! Pasażerowie uziemieni w Londynie [WIDEO, ZDJĘCIA]

- Podczas zniżania do lądowania na lotnisku w Warszawie personel pokładowy wyczuł zapach spalenizny w samolocie. Kapitan, który dokonał inspekcji kabiny zdecydował o kontynuowania lądowania w trybie standardowym jednak z prośbą o asystę podczas tego lądowania. Samolot wylądował normalnie, zakołował na stanowisko postojowe, pasażerowie opuścili samolot i zostali przewiezieni do terminala - mówił rzecznik LOT-u Krzysztof Moczulski.

Jak się dowiadujemy - na pokładzie było ok 180 osób. Nikomu nic się nie stało. W czasie akcji służb na płycie lotniska, inne samoloty krążyły nad Warszawą. Starty i lądowania odbywają się już normalnie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: Sylwester w PRL-u. Pamiętasz te zabawy?

Pytanie 1 z 10
Ozdobna lamówka z frędzelkami, pasmanteryjny symbol Peerelu, służąca do ozdabiania sylwestrowych kreacji nazywała się:
Mateusz Morawiecki podsumowuje mistrzostwa świata w szachach