Biedronka

i

Autor: materiały prasowe

Zakupy

Biedronka rozda klientom bony na zakupy. Wiemy, co trzeba zrobić, by je dostać

2023-07-07 18:44

Sieć Biedronka startuje z programem ekologicznym „EkoWAKACJE z Biedronką”. Przedstawiciele sieci zachęcają klientów do segregacji odpadów oraz starają się edukować ich w temacie poszanowania środowiska. Jednym z elementów akcji będzie rozdawanie bonów zakupowych w zamian za oddanie plastikowych butelek w 100 sklepach marki.

- Biedronka po raz 5. została partnerem wspierającym akcji Czyste Tatry ekoMałopolska, w ramach której tysiące wolontariuszy wyruszy na górskie szlaki, aby oczyścić je z odpadów. Miłośnicy przyrody wystartują z Zakopanego już w piątek, 30 czerwca i będą kontynuować sprzątanie w sobotę, 1 lipca - przekazali przedstawiciele sieci. Działania te są częścią projektu „EkoWAKACJE z Biedronką”, w którym udział po części mogą wziąć również klienci.

Czytaj również: Pierwszy taki sklep Auchan w Polsce. W Warszawie powstał nietypowy Auchan Go

Biedronka rozda bony na zakupy w ramach akcji ekologicznej

Biedronka wypuści bowiem również w trasę po Polsce interaktywną śmieciarkę Miecię oraz zorganizuje akcję zbierania plastikowych butelek PET w 100 sklepach w całej Polsce. Biedronka zaprasza klientów to wspólnego działania we wszystkie lipcowe i sierpniowe weekendy. - Za każde sześć przyniesionych plastikowych butelek, klient otrzyma voucher o wartości 1 zł na zakup dowolnego produktu z kategorii napoje w sklepach Biedronka. Vouchery łączą się, a ich wykorzystanie możliwe jest w każdym sklepie Biedronka w Polsce - przekazała sieć.

Miecia rozpocznie swoją podróż już 8 lipca, a cała trasa potrwa do 12 sierpnia. Będzie zatrzymywała się w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Bydgoszczy oraz Pucku. Jak przekazali przedstawiciele Biedronki, w jej środku dzieci będą mogły obejrzeć wystawę, a także wziąć udział w konkursach i zabawach związanych z ekologią. Terminarz trasy wygląda następująco:

  • Kraków – 8.07, sklep Biedronka przy os. Strusia 23;
  • Lublin – 15.07, sklep Biedronka przy ul. Magnoliowej 1;
  • Stryków – 22.07, sklep Biedronka przy ul. Warszawskiej 80;
  • Nowy Dwór Mazowiecki – 29.07, sklep Biedronka przy ul. Leśnej 2;
  • Bydgoszcz – 5.08, sklep Biedronka przy ul. Łęczyckiej 33;
  • Puck – 12.08, sklep Biedronka przy ul. Tolopowej 9;
  • Świnoujście – 19.08, udział w akcji „Czysty Bałtyk”.

- Zwieńczeniem EkoWAKACJI będzie akcja Czysty Bałtyk, której partnerem strategicznym jest sieć Biedronka. Tym razem w jeden z sierpniowych weekendów sprzątanie plaż odbędzie się w Świnoujściu - poinformowało biuro prasowe sieci.

Biedronka

i

Autor: materiały prasowe
Tańczące z promocjami 29.06