zdjęcia

Byliśmy na otwarciu sklepu Shein w Galerii Młociny. Tłumy na otwarciu

2024-05-21 20:49

W piątek 17 maja otworzył się tymczasowy sklep stacjonarny Shein w Galerii Młociny w Warszawie. W kolejce czekały tłumy klientów. W pop-upie można nie tylko zapoznać się na żywo z ofertą Shein, ale również skorzystać z różnych atrakcji. Byliśmy na miejscu, zobaczcie zdjęcia.

Spis treści

  1. Shein w Galerii Młociny. Otwarcie i pierwszy dzień wydarzenia
  2. Sklep Shein w Galerii Młociny. Jakie atrakcje czekały na zainteresowanych?
  3. Shein popularnym sklepem internetowym

17 maja o godzinie 10.00 odbyło się wielkie otwarcie pop up Shein. Tymczasowy sklep stacjonarny będzie czynny od 10:00 do 17:00. Zainteresowani będą mogli kupić rzeczy z najnowszej kolekcji Shein do 22 maja. W pop upie organizatorzy przygotowali różne atrakcje.

Shein w Galerii Młociny. Otwarcie i pierwszy dzień wydarzenia

Na miejsce przybyło wielu zainteresowanych, którzy ustawili się w kolejce dużo wcześniej. Klienci wchodzili turami, żeby w pomieszczeniu nie zrobił się tłum. Pop up Shein wygląda jak elegancki butik. Aranżacja nawiązuje do letniej kolekcji, którą można zobaczyć na miejscu.

Organizatorzy zadbali o to, aby zaprezentowane ubrania były różnorodne i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dostępne kolekcje były skierowane do różnych grup wiekowych, można było znaleźć ubrania w różnorodnej rozmiarówce.

Sklep Shein w Galerii Młociny. Jakie atrakcje czekały na zainteresowanych?

Powstała m.in. strefa z makijażem, w której można było przetestować produkty Shein. Na chętnych czekały wizażystki, które bezpłatnie robiły makijaż zainteresowanym osobom.

Organizatorzy przygotowali również koło fortuny. Żeby wziąć w nim udział, należało zrobić zakupy. Następnie można było nim zakręcić i wylosować nagrodę, np. akcesoria do makijażu i ozdoby do włosów.

Shein popularnym sklepem internetowym

Shein to światowy gigant, jeden z najpopularniejszych sklepów online na świecie, także w Polsce. Marka określana jako ultra fast fashion ma swoich krytyków. Shein stara się pokazać, że działa na tej samej zasadzie, co inne sklepy sieciowe. Sklep ma limitowaną kolekcje ubrań, które zostały uszyte ze skrawków materiałów. Ponadto produkuje coraz więcej ubrań, które zostały wykonane z bawełny czy wiskozy. Marka wchodząc na rynek europejski, musi spełniać warunki UE, które obowiązują inne sklepy sieciowe.