rowery

i

Autor: Unsplash

Atrakcje

Finał Rowerowego Maja 2024. W planach kolorowy przejazd i piknik rodzinny

2024-06-14 19:10

Nadchodzi wielki finał Rowerowego Maja 2024! W niedzielę, 16 czerwca odbędzie się wspólny przejazd ulicami Warszawy na piknik rodzinny, który zostanie zorganizowany w Parku Bródnowskim. Impreza będzie idealną okazją do wręczenia nagród dla najaktywniejszych szkół i przedszkoli w stolicy.

Finał Rowerowego Maja 2024 - wspólny przejazd i piknik rodzinny

Finał tegorocznej edycji akcji Rowerowy Maj rozpocznie się w niedzielę, 16 czerwca o godz. 11:30. Uczestnicy zbiorą się na tanecznej rozgrzewce przy PGE Narodowym (brama nr 2).

O godz. 12:00 wyruszą natomiast ulicami Warszawy we wspólnym, barwnym przejeździe do Parku Bródnowskiego. Do udziału zaproszeni są nie tylko rowerzyści, ale również fani jazdy na hulajnodze, deskorolce czy rolkach. Ok. 10-kilometrowa trasa przejazdu pokieruje ulicami: Targową, Jagiellońską, Starzyńskiego, św. Wincentego, Kondratowicza i Chodecką.

Na mecie w Parku Bródnowskim o godz. 13:00 rozpocznie się piknik rodzinny. Atrakcji zdecydowanie nie zabraknie! O godz. 13:30 na scenie ogłoszone zostaną wyniki tegorocznego Rowerowego Maja. Do najaktywniejszych trafią nagrody.

- Po części oficjalnej zaplanowano występy, które rozpocznie pokaz taneczny PRO-DANCE. Po nim scenę przejmą młodzi tancerze i muzycy, którzy zaprezentują swoje talenty. Na pikniku będzie także mnóstwo atrakcji dla małych i dużych - interaktywna, rodzinna gra terenowa "Umiejętności Przyszłości", rowerowy tor przeszkód, tworzenie flower boxów, ekologiczny warsztat detektywistyczny, coctail bike i wiele innych - przekazał stołeczny ratusz.

W planach jest również konkurs, w którym będzie można wygrać nowy rower. Jego wyniki zostaną ogłoszone o godz. 17:00.

Rowerowy Maj finał

i

Autor: UM Warszawa

Kibice na meczu Polska - Turcja w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Jak dobrze znasz piosenki o Warszawie? Quiz

Pytanie 1 z 8
W której piosence Maryla Rodowicz śpiewa: "To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym, zielonym bzem"?
Parada Syrenki przeszła ulicami Warszawy