Frog

i

Autor: Fot. screen YouTube Robert Nogal / https://www.youtube.com/channel/UCVtZlKSOkcDwc2X5tu1_dtQ / poszukiwania.policja.waw.pl Frog

FROG poszukiwany przez policję - wydano za nim list gończy

2021-10-14 13:05

Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogal ps. "Frog". Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności - poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.

Poszukiwany za jazdę po cofnięciu uprawnień

Według informacji przekazanej przez kom. Paulinę Onyszko, "Froga" poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. "Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. (prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień - PAP)" - tłumaczyła policjantka. "Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji" - przekazała.

Maciuś przyszedł na komendę podziękować, że żyje

Onyszko zaznaczyła, że informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. "Policjanci zapewniają anonimowość" - dodała.

Przypomnijmy, że poszukiwany "zasłyną" rajdem ulicami Warszawy, który urządził przed kilkoma laty.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!