Wypadek na S17

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Wypadek na S17

Groźny wypadek na S17. Poszkodowany szuka sprawcy

2022-09-19 15:38

Kierowca czarnej osobówki musiał ratować się zjazdem na pas zieleni, by nie uderzyć w tył busa, który zajechał mu drogę. Auto rozbiło się o barierkę energochłonną. Sprawca skarcił zaś poszkodowanego i odjechał z miejsca wypadku.

Do tego zdarzenia doszło w czwartek 15.09.2022 na drodze S17 między Lublinem a Warszawą. Kierowca czarnego renaulta jechał prawidłowo lewym pasem wyprzedzając inne pojazdy, gdy nagle drogę zajechał mu biały bus, który do tej pory był na prawym pasie. By uniknąć uderzenia w tył pojazdu, osobówka zjechała na pas zieleni, gdzie rozbiła się o barierkę energochłonną. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, ale jego samochód został całkowicie zniszczony. Z relacji właściciela renaulta wynika, że rozmawiał ze sprawcą. Ten jednak, zamiast uznać swoją winę, skarcił poszkodowanego. Całą sytuację zarejestrował inny podróżujący drogą S17. Teraz kierowca osobówki prosi o pomoc w namierzeniu białego busa.

Zobaczcie, jak doszło do wypadku na S17

Nagranie wypadku trafiło na kanał Stop Cham w serwisie YouTube. Pod filmikiem znajdujemy relację poszkodowanego. Jak twierdzi, sprawca powiedział do niego: "Dlaczego Pan nie zwalniał, skoro wszyscy hamowali"? Po tych słowach po prostu odjechał. Kierowca dodaje, iż był takim szoku, że nie zapamiętał rejestracji białego busa. Stąd prośba o pomoc w jego zidentyfikowaniu. Wideo zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pościg za 17-latką i jej kierowcą. Nie zważali na nic