Jarmark Floriański

i

Autor: Urząd Dzielnicy Praga-Północ

Atrakcje

Jarmark Floriański 2024 coraz bliżej! Moc atrakcji na warszawskiej Pradze

2024-05-10 22:10

Jarmark Floriański 2024 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce okoliczni mieszkańcy oraz goście będą mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach i lepiej poznać Pragę-Północ. Kiedy dokładnie odbędzie się wydarzenie? Sprawdźcie najważniejsze szczegóły.

Jarmark Floriański 2024 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Tegoroczny Jarmark Floriański zaplanowano na niedzielę, 12 maja. Wydarzenie odbędzie się oczywiście na praskiej ul. Floriańskiej - to tam na odwiedzających czekać będą wszystkie zaplanowane atrakcje.

Jarmark Floriański 2024 - atrakcje i koncerty [PROGRAM]

Stoiska z rękodziełem i sztuką zostaną otwarte o godz. 9:00. Odwiedzający będą mogli wybrać się na zakupy w oczekiwaniu na rozpoczęcie programu artystycznego. Ten ruszy o godz. 14:00.

- Zaczniemy od Akademii Pana Kleksa i Chóru Młodzieżowego Praskie Nuty, który powstał niedawno jako efekt warsztatów wokalnych. Na scenie pojawi się ks. Bogusław Kowalski ze swoim występem pełnym śmiechu. Następnie Sztajery i Zima w Środku Lata - przekazali organizatorzy.

Następnie, jeszcze przed ceremonią wręczenia Florianów, na scenę wkroczy "jedyny w swoim rodzaju Elvis". Cały Jarmark zakończy występ Power Play. Wydarzenie potrwa do godz. 20:00.

Pole Mokotowskie wiosną 2024 - zobacz zdjęcia:

Centrum Warszawy jak Nowy Jork! Kolejny wieżowiec rośnie w oczach