Stadion Legii

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii

LEGIA WARSZAWA - transfer napastnika niemal pewny! Kto może zostać nowym zawodnikiem Wojskowych?

2021-05-11 10:46

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo kadrę Legii warszawa zasili nowy napastnik. Jeśli negocjacje zakończą się sukcesem, będzie to pierwszy letni transfer klubu z Łazienkowskiej 3. Z naszego artykułu dowiecie się, kto może zostać nowym zawodnikiem Legii.

Legia Warszawa szykuje się do pierwszego letniego transferu. Choć negocjacje jeszcze trwają, wiele wskazuje na to, że już niedługo na boisko stadionu przy łazienkowskiej 3 będzie wybiegał nowy zawodnik. Kto może przywdziać koszulkę z literą L? Nowym nabytkiem Legii warszawa stanie się prawdopodobnie Mahir Emreli - napastnik Karabachu Agdam. Na stronie legia.net już wcześniej pisano, że rozmowy z tym piłkarzem są bardzo zaawansowane. Emreli mógłby grać u tegorocznych mistrzów Polski już od nowego sezonu. Co ciekawe, zawodnik trafiłby do klubu za darmo, ponieważ wraz z końcem tego sezonu, wygasa jego kontrakt z klubem Karabach Agdam. Medialne doniesienia mówią, że Emreli odrzucił propozycje z Rosji i Niemiec. Za grę w Legii Warszawa miałby dostawać około 300 tys. euro rocznie. Warto dowiedzieć się czegoś więcej i azerskim napastniku.

Otwarcie Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

Mahir Emreli - profil zawodnika

Mahir Emreli pochodzi z Azerbejdżanu. W 2021 roku kończy 24 lata. Emreli jest napastnikiem Karabachu Agdam, klubu, z którym Legia już grała. W fazie play-off kwalifikacji do Ligi Europy z jesieni 2020 roku Karabach wygrał przy Łazienkowskiej 3:0. W tym sezonie zagrał w 28 meczach swojego klubu i strzelił w nich 20 goli. Mahir Emreli jest też reprezentantem Azerbejdżanu. W barwach narodowych rozegrał 24 spotkania i strzelił 4 bramki.

Wiadomo, że Azer dostał oferty z klubów tureckich, rosyjskich, węgierskich i portugalskich. Może jednak chcieć grać bliżej Europy centralnej. Występy w Legii otworzyłyby mu furtkę do gry w innych ważnych klubach Starego Kontynentu. W serwisie legia.net czytamy, że jego transfer do Legii Warszawa jest bardzo prawdopodobny. Zobaczcie, jak gra azerski napastnik.